Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamka totalna :(....

ZWARIUJE mój facet dochodzi w 2 min :/! co jest??

Polecane posty

Gość K^A^T^A^R^I^N^A
no to ja się mogę równiez dołączyć. Mam też tak samo. Jest moim pierwszym. Raz tylko ja mieliśmy przerwe to miałam innego partnera ale wtedy miałam 19 lat. Nie mam pojęcia co to jest pożądny sex! Jestem z nim od ośmiu lat i orgazmy to mam tylko łechtaczkowe. W życiu nie miałam orgazmu jak on był we mnie! A też bym chciała żeby mnie tak pożądnie wyruchał! A to zazwyczaj jest tak że ja się rozkręcam a on już kończy bo ma. A mam dosć zaspokajania palcami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dajesz mu p*****ać raz na kilka dni to nie ma się co dziwić, że szybko dochodzi. Daj mu przez jeden tydzień, codziennie to zobaczysz efekty. Niech też wypije kawę kilka godzin przed. Na mnie to zawsze działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
dwa drinki przed potem zrób mu loda i będzie śmigał,że ho ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup viagre i róbcie se weeke dowe ostre ******ie a w normalne dni na szybciocha xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co niby na to pomoże niebieska tabletka? On nie ma problemów z erekcją ale z przedwczesnym wytryskiem. Sam równiez nie jestem jakimś tam długodystansowcem ale mogę polecić kilka sposobów: krązki na penisa i inne obrączki - zmniejszają napływ krwi do penisa zele przedłużające stosunek oraz tabletki Cum on - nie są to tabletki konkretnie na przedwczesny wytryska ale dają o wiele większą kontrolę nad tym co się robi. Poza tym zwiększają wytrysk. NO i dłużej można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup wibrator to pomoże rozładować napięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Durex Performax Intense - gumki od środka pokryte substancją zmniejszającą wrażliwość, a od zewnątrz - uwrażliwiającą. Czyli Panu się spowalnia, Panią się nakręca. Działa. Przetestowane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość V12
To ze rozmawiasz o tym ze swoim partnerem to duzy plus, ktory napewno pomoze rozwiazac Wasz problem. Podstawowe pytanie ktorego jeszcze nikt nie zadal, jak czesto sie kochacie autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni345
Mój też tak miał dopóki nie kupiliśmy specjalnych kondonów opóźniających wytrysk na www.sexish.pl i teraz jest idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×