Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość proszę o opinie

poradzcie

Polecane posty

Gość proszę o opinie

Czy myślicie że warto kupować ciuchy firmowe? lubie ubierac się na sportowo bo tak mi wygodnie i uwazam ze tez moze byc seksownie ale czy warto kupowac ciuchy typu nike reebok adidas czy lepiej jakieś tańsze? jestem dziewczyną i przykro mi gdy czasem mam na sobie coś firmowego a inni mówią ze chcę się pochwalić metką I pytanie do mezczyzn czy dziewczyna w adidaskoach jeansach i jakiejś dopasowanej bluzce czy bluzie może się podobać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę że firmowe ciuchy są często lepszej jakości niż te niefirmowe, ale nie zawsze musi tak być - jak mi się coś podoba, to nie ważne jakiej jest firmy - po prostu to kupuję, jak jest w rozsądnej cenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TEnieprawda
zalezy czy cotton byl bleached, jak byl to i cena nie pomoze bo sie dziury robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też raz miałam na sobie coś z nike i tylko słyszałam głosy jakichś dziewczyn że pewnie sobie podróbę kupiłam. było to bardzo żałosne, i wcale się nie przejęłam. myślę też że dziewczyna bardzo fajnie wygląda w firmowych rzeczach, no oczywiście pod warunkiem że logo nike czy adidasa nie jest jakieś ogromne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×