Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość durzy miś

Szukam dwuch kochanek

Polecane posty

Gość durzy miś

Dziewczyny sliczne i eleganckie, macie 18-35 lat i chcecie pofiglowac ze mnom ? szukam dwuch lasek do trojkonta ze mnom w roli głuwnej. Potrafie doskonale lizac cipaski i dobrze sciskam za suty. Mam duzy temperament i niezawacham sie go uzyc. Pokazcie fotki i jakos sie dogadamy. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durzy miś
no co jest kochane lasencie ? zadna nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durzy miś
ostry meksykaninie jesli nie potrafisz nic wzniesc do mojego tematu ani terz nie znas lasek na zpotkanie do trujkonta to wypierdalaj zboku zeszmaciony podrywac malpy w kawiarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie jestem w stanie rozszyfrować co napisales. Po polsku prosze padalcze nikczemny godzący swą prostacka wymowa w piekny polski jezyk! Gardze takimi smieciami jak ty z dysmózgowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durzy miś
hahaha o borzyszze ortografi sie kurwa znalazl a sam napierdala byki. Spierdzalaj cipiazu bo ci cuchnie spod pachy i umyj dupe jak chcesz do mnie pisac a jak jurz bedziesz staral ulorzyc swe wary do kolejnego slowa to ci wsadze i zeby wybije lancelotem swoim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durzy miś
durnia bez szkoly to znajdziesz w rodzinie i w lustrze koziolku matolku No laski to jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedzwiedziczka28
Jak jesteś prawdziwym samcem to ja bym się może i pisała, ale to najpierw trzeba by się poznać. A ostrym mexykaninem to się nie przejmuj, on sam nieuk i błędy robi i wytyka je innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie moge
jak można być tak upośledzonym jak ty i jeszcze się kłócić kto widział żeby pisać mnom terz itd jak walisz tak jak piszesz to tylko pozazdrościć najlepiej używaj samych przekleństw większe prawdopodobieństwo że wykropkują cię na błędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fakt koleś walisz tyle byków i to oczywistych, że szok "ze mnom ","głuwnej", "dwuch". Z taką pisownią jesteś 100% pracownikiem fizycznym który nigdy nie napisał listu. Ja sam wale byki, ale Ty jesteś mistrzem pod tym wzgledem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durzy miś
ale panowie jaki to jest problem i co ma sex do ortografii? walet tak dobrze jak wale byki i to siem laskom podoba. Pracownik fizyczny jestem ale to dobze bo dbam o linje i mam durzo energi do dupczenia a laski lubiom dobr i dlugie bzykanisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to bym moze i chciala
ale z kims kto potrafi pisac, a nie tylko "k..wami" rzucac - ot, takie moje zboczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do koleżanki powyżej: na prawdę ?? czy tylko dajesz sobie tutaj upust swoim fantazjom ? szukałem długo dziewczyny (jednej, bo jedna juz jest:)) do trójkąta i jest to szlenie trudne :( praktycznie niewykonalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Durzy Mis bardzo szybko przyswoil sobie tajniki ortografi... kazdy nastepny post coraz mniej od dziwalagow jezykowych rojny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×