Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Męskie_Pytanie

wysokie kozaki dla mężczyzny

Polecane posty

Gość gromalla
końskie buty zdecydowanie tak, kozaki typu damskiego w Polsce będą postrzegane jako transwestytyzm, niestety. W naszej rzeczywistości facet który ma apaszkę albo żółte okulary podejrzewany jest już o zboczenia. Stroje do jazdy końskiej są bardzo piękne, sama jeżdżę na koniu to zdaję sobie z tego sprawę, jak faceci patrzą na kobiety wysokie błyszczące oficerki, strój koński.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie nie przeszkadza
a mi podobają się takie wysokie buty u faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko wojskowe
mój mąż takie nosi wojskowe do kolana na spodnie z materiału, wygląda bardzo ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość booogieman
a co on, na wojne sie szykuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne te kozaki
takie kozaki są fajne ale chyba tylko pod spodnie, w Polsce to nadal zjawisko mało spotykane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola ciekawe czy stopa będzie
odpowiednia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod spodnie
tylko i wyłącznie pod spodnie, albo podobny model ale krótsze wtedy nie będą tak kobiece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci to mają problem..
ja jestem kobietą i tych pierwszych bym w życiu nie zalożyła, bo wyglądają typowo jak męskie. glany sa sto razy seksowniejsze dla kobiety. te pierwsze wyglądają na męskie, ale jakby facet w nich wyglądał nie wiem...wiem na pewno, że kobieta wyglądałaby okropnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci to mają problem..
a jak pod spodnie to wydaje mi się, że powinno w porządku wyglądac. Wyglądają wtedy jak normalne buty, które noszą faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej kup sobie do jazdy
końskiej te są jednak zbyt kobiece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łąkowa
Jak zrobić tutaj buźkę, że płaczę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego płaczesz
co się stało że płaczesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinowaty
a ja sobie śmigam w takich butkach juz drugi rok i zupełnie mnie to nie obchodzi co sobie ludzie o mnie myslą (dla mnie istotne jest tylko to co moja żona ma do powiedzenia na ten temat, reszta świata się nie liczy ;)mam 2 pary takich oficerek do kolan ok 50cm i na zimę są super.jedne to www.duoboots.com model ROVINGO tyle że odciołem te ozdobne elementy. mogą sobie ludzie o mnie mysleć że jestem pojeb... ale nie na tyle żeby po śniegu i w mróz zasuwac w połbutach albo niby kozaczakch dla mężczyżn kupiłem sobie takie 3-4 lata temu i miałem 2 razy na nogach ciepło w nich tak sobie a troche więcej śniegu i nogawki mokre i pełno śniegu w butach brr do dup... mieszkam w małym miasteczku ok 5tys głów i jak narazie sąsiedzi sie do mnie odzywaja i krzyży przed domem mi nie palą :) widok zdziwionych małolatów... bezcenny :) godziu00@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArekMiz
Ja też miałem problem z morkrymi nogawkami spodni w dni deszczowe czy pośniegową chlapę. I po prostu patrząc na kaloszową modę (na razie tylko damską - panie mają setki wzorów kaloszy do wyboru) kupiłem w Decathlonie gumowe oficerki do jazdy konnej za ok. 70 zł. I spełniają swoją rolę jak należy, oczywiście nogawki do środka butów. Nie rzucają się w oczy, bo są czarne i noszę je z czarnymi spodniami. Jeśli idę w nich do pracy to oczywiście w pracy je zdejmuję, pracuję w farmacji i jest obowiązek zmiany obuwia, także z tym nie ma problemu. Co ciekawe na ulicy widuję często panie, które też mają na nogach takie gumowe oficerki i wygląda to bardzo fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polska to dziwny kraj!
Temat stary ale odświeżam. Kobiety z mody męskiej już wszystko ukradły a nam pozostają ochłapy! Jeszcze nie tak dawno lata 70te 80te mężczyźni nosili kozaki męskie - a teraz to obciach, nie męskie! Kto tak powiedział - producenci?!!! Moim zdaniem noś jak ci się podobają! Bądź sobą! Byle byś nie chodził w kozakach na obcasach bo i wtedy ja posadzę Cie ostro o tranzwestycyzm! Mi ten styl prosty się bardzo podoba! W Daichmanie można kupić rozm. 44 i pasuja na stopę 28.5 cm spokojnie - polecam bo przymierzałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalkien
Nie bardzo - śmiesznie to wygląda. Noszę sztyblety, i to wygląda fajnie, męsko, estetycznie. Te mam od Merg, ale i w tym temacie wcale nie tak łatwo znaleźć estetycznie wyglądające obuwie, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyglądają takie kozaki całkiem spoko. Na allinside.pl widziałam bardzo fajne kozaki męskie, za niską cenę, a także bardoz fajnie się prezentowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gggosccc
I ja dołączę się do tematu. Wysokie buty męskie mogą wyglądać świetnie. Niestety mało jest w Polsce oryginalnych mężczyzn nie bojących się czegoś nowego. To typowo militarny styl i może wyglądać to naprawdę dobrze. Ciężko znaleźć niestety modele męskich wysokich butów. Ostatnio na alle... (wiadomo usmiech.gif ) natknąłem się na ciekawy okaz i sam się nad nim zastanawiam. Wygląda kapitalnie. allegro.pl/show_item.php?item=59877339 35 tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kozaki typu damskiego to na ogół taniocha i tandeta. I nie ma potrzeby szukania w ofertach tzw klientów z katalogu wysokich butów dla facetów. Albowiem tradycyjnym męskim i polskim obuwiem są właśnie oficerki. Buty z cholewami to również tradycja nie tylko żołnierska ale i ziemiańska; szlachecka. Cholewy przyszyte do jakiś damskich czółenek to tani kicz. Niestety wszyscy masowi producenci obuwia nie oferują z niezrozumiałych powodów oficerek a także kozaków dla mężczyzn. To smutne, że wielu facetów w zimie chodzi w tanich tzw adasiach, albo sznurowanych trzewikach; w katalogach zwanych z uporem oficerkami! Na szczęście są jeszcze w Polsce szewcy, którzy wykonują doskonałe buty na zamówienie, ze skóry i na skórzanej podeszwie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem kozaki dla mężczyzny, to nie jest najlepszy pomysł. Jest teraz tak duży wybór obuwia na różne okazje. Ostatnia kolekcja Kulig jest świetna, wygląda jak naprawdę wysoka półka a ceny nie zwalają z nóg. Kupiłam aż dwie pary mężowi, ale kozaków bym mu nigdy nie zamówila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kozaki to rzeczywiście obuwie ludowe, dla kobiet z gminu. Dla Panów jedyne sensowne obuwie to oficerki. Obecnie firmy obuwnicze zaczęły produkować klasyczne , męskie oficerki. Póki co dla wojska i na prywatne zamówienia. Ale te buty nie mają nic wspólnego z wyrobami dla pań, które są nazywane oficerkami. To niestety masowa tandeta ze skaju, ceraty czy skarpety. Zasada jest prosta; facet w butach z cholewami jest Panem, czasem arystokratą. Kobieta na pewno nie. Oby nie tirówką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KptzS_Friedrich

Ty gość gość to sam z gminu jesteś, co rusz na jakimś forum widzę agitujesz przeciw kobietom w kozakach. Buraku ty cuchnący, tobie świnie pasać a nie w Internecie pisać. Polaczku zasrany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysokie kozaki typu męskiego do wysokości 34 cm wyglądają dobrze i praktyczne zimą nie czuć chłodu .Coraz więcej firm obuwniczych zaczyna takie buty robić w stylu militarnym męskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×