Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Studentka w paski

Jak wybielić bluzki/bluzy?

Polecane posty

Gość Studentka w paski

Materiał: bawełna, pewnie gdzieniegdzie jakiśpoiester bo teraz wsedzie jest Najbardziej zależy mi na... wybieleniu pasków w czarno/białych ubraniach. Uwielbiam ubrania w paski, zwłaszcza takie, ale większość moich bluzek jest juz żółtawo/czarna :( Kupiłam miesiac temu przepiękną bluzę (pewnie niemodną jak mam więcej niż14 lat) w czarno białe paski i dzisiaj ją założyłam dopiero. Dlaczego? Bo boję się, że po praniu też będzie żółtawo-czarna. Jak sobie z tym poradzić? Czy oddanie ew. do pralni ma sens czy już takie bluzki do wyrzucenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozostaje proszek do kolorów
bo do białego niedobry, do czarnego prania też... i kapka wanisza do prania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka w paski
Miałam nadzieję że to oczywiste, że biorę w proszku do rzeczy kolorowych :) I TO NIE DZIAŁA! Prałam je oddzielnie, ale i tak nic to nie dało, 2-3 prania i do niczego :( Pytam czy jest opcja wybielenia pasków na moich wczesniejszych bluzkach (a mam ich sporo) i opcja prewencji szarzenia/żółcenia nowej biało-czarnej bluzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbiiii
środki do rzeczy czarnych nie sprawią, że ci biały kolor sczernieje, tylko czarny pozostanie czarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są takie chusteczki do prania
wyłapujące kolor, zapobiegają farbowaniu odzieży w czasie prania warto je wrzucać do pralki razem z rzeczami, co do których mamy wątpliwości, czy nie zafarbują domol z rossmana i dr. beckmann

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka w paski
Po weekendzie się wiec wybiorę :) A jest jakaś szansa na odratowanie tych już zżółkłych/zszarzałych bluzek? Każdą mam nie dłużej jak rok [zmieniałam garderobę całą, bo schudłam] więc była prana może z 5-6 razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×