Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ppdpdpdpd

20 lat i dziecko? Czy to dobry moment? Doświadczone.

Polecane posty

Po przeczytaniu Twoich postów, chciałabym powiedzieć "oczywiście, że jesteście gotowi, najważniejsze, że chcecie". Martwi mnie tylko fakt, że szukasz potwierdzenia słuszności swojej decyzji na forum... i z tego powodu przemyślałabym to jeszcze porządnie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Ci powiem tak... mam 21 lat, skończyłam studia licencjackie będąc w ciąży i pracując (nie musiałam ale chciałam, aha i studiowałam dziennie:)) po 1 roku wyszłam za mąż. Całkiem nieźle nam się powodzi, kupiliśmy mieszkanie, a widząc wasze dochody to naprawdę spokojnie.. Ja też myślałam że o matko za młoda jestem, jak sobie poradzę?? Otóż świetnie!! Jesteś na tyle młoda, organizm jest "świeży" i uwierz mi że o niebo lepiej zniesiesz ciąże niż np. w wieku 25- 30 lat. Wiem bo siostra ma termin na grudzień, ma 28 lat i czuje się strasznie. Żeby nie było że generalizuje, ale poczytaj sobie o zaletach wczesnego macierzyństwa, dziecko to żadne ograniczenie!! A kariera nie zając, nie ucieknie:) Takie jest moje zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 15 miesiecznego synka
Niedobry. Ale ja patrze ze swojej perspektywy, a ciebie nie znam. Jak ja mialam 20 lat to bawilam sie, studiowalam, zwiedzalam swiat (np. wlasnie w wieku 20 lat z organizacji studenckiej wyjechalam w wakaccje do pracy do Stanow i byly to jednej z najwspanialszych wakacji w moim zyciu), takze ja zylam zupelnie inaczej niz ty i dla mnie macierzynstwo w wieku 20 lat to byl kosmos. Ale ja nie jestem toba. Ty wiesz lelpiej jak zyjesz, jak czujesz, jakie masz perspektywy i tak dalej. Ja mimo wszystko jestem na nie i poczekalabym na twoim miejscu kilka lat. Macierzynstwo jest przepiekne, ale jest tez trudne, szczegolnie poczatki, takze przemysl to jeszcze raz, porozmawiaj z najblizszymi, a przede wszystkim sama sie bardzo, bardzo gleboko zastanow czy gotowa jestes wziac odpowiedzialnosc za tego malego czlowieczka, od ktorego nie ma odpoczynku ani przerwy. On caly czas jest i bedzie i polega tylko na nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×