Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naseri

zycie przede wszystkim/strong medicine

Polecane posty

kto ogladal ten serial?? lecial zawsze na tvn7 o 16.00 . Niestety nie mialam tv przez 2 tyg i nie wiem jak sie skonczyl i czy wogole bedzie jakis dalszy ciag??? wie ktos moze gdzie moge odcinki obejrzec online?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy nikte tego serialu
nie ogladal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
ja ogladalam i sie wkurzylam ze sie tak nagle skonczyl tzn.skonczyla sie ktoras tam seria ale nie wiadomo czy wogole to byl koniec czy tylko ta seria i czy nagrali wiecej...zwlaszcza ze sie tak skonczylo jakby mial byc c.d....bardzo to lubilam ogladac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i ja tez chce gdzies go
obejrzec cholerka, kto ma jakies linki do stronki gdzie mpozna go obejrzec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milanka...:*
Skończyła się któraś seria i nie wiadomo czy TVN wykupi kolejną. Dalsze odcinki na 100% tylko nie po polsku, bo w Ameryce jest 6seri tego serialu a ja do tych czas w Polsce widziałam 3. Film skończył się na postrzeleniu Miguela. Domyślam się że zmarł po amerykańskich urywkach serialu. Wiem też że Lu będzie miała nowego partnera bardzo bogatego, z którym weźnie ślub i będzie miała córeczkę. Gdy będzie w ciąży napadną na nią i zostanie postrzelona w brzuch. Na szczęście z tego co wiem wszystko zakończy się dobrze Lu urodzi zdrową córeczkę :) A gdzie można odcinki obejrzeć nie stety, choc sama szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
milo ze napisalas co bedzie dalej...szkoda tylko ze nam nie dane bedzie tego osobiscie obejrzec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
Milanka a na jakim kanale amerykanskim widzialas ten serial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglaDajaca ten serial
No wlasnie gdzie leci w usa? Ten serial ma taki fajny klimat, bardzo lubialam go ogladac...,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×