Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nikakg

Potrzebuje opinii obiektywnej osoby

Polecane posty

Gość nikakg

Witajcie! Z racji, że z bliskimi nie mogę o tym porozmawiać, spróbuję poszukać opinii tutaj. Otóż jestem w moim najdłuższym związku rocznym z facetem którego hmmm kocham? Od jakiegoś miesiąca wypala się wszystko stopniowo. Nie mam pojęcia czy powodem jest to, że widujemy się tylko w weekendy, gdyż on pracuje jakieś 300 km od swego msca zamieszkania i po prostu ta rozłąka wszystko zepsuła. Aczkolwiek od przyszłego tygodnia będzie już tu na stałe. Jednak nie mieszkamy razem. Jeszcze miesiąc temu planowaliśmy zaręczyny, bardzo ich pragnęłam, snuliśmy plany o ślubie a teraz? Jestem załamana, nie chce go zranić. Wszyscy moi bliscy traktują go już jak rodzinę. Ostatnio wspomniałam im, żeby nie przyzwyczajali się do niego to masakrycznie wściekli się na mnie. M. to doby chłopak, może i nawet za dobry.. Istnieje także inna możliwość tego, że moje uczucia gasną. Od miesiąca nie pracuje, nie mam szczególnego zajęcia i wymyślam nie stworzone rzeczy. Co myślicie o tej sytuacji? Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacieraj się jej sokami
tu wszyscy sa obiektywni:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikakg
Hehe no i właśnie dlatego tu się pojawiłam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikakg
To jest tak, że wściekam się na niego, że jest daleko. Mamy swoje lata, ja marze o dziecku ale on chce być odpowiedzialny i dlatego znalazł lepszą pracę, tylko to nie jest kurcze najważniejsze ;/ Raz mi go brakuje raz wydaje sie, ze mam go dosc. Jak to jest w zwiazkach? to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziecko Indygo
Znam to z wlasnego doswiadczenia. To wlasnie brak zajecia powoduje takie mysli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×