Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BlekitOka

Kto ma przy sobie kochaną osobę a nie czuje się szczęsliwie

Polecane posty

Bo właśnie ja tak mam ... Już czasem nie wytrzymuje... tyle razy już zostawałam okłamywana ... nie rozumiem jego zachowania... i nie tylko to ale jest wiele różnych problemów ale nie będę pisc... Czasem bym chciała żeby mi się coś stało może wtedy by się zmienił!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sratatata...
Nie jesteś :) Ja też się często tak czuję :) Ale są dni, że wychodzi słońce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny raz oszukanaaa
ja tak miałam :) ale sie rozstałam i chociaż cierpialam i było mi źle bez niego , to teraz jestem bardzo szczęsliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sratatata...
Wiem, jak się czujesz :) Całkiem niedawno miałam taki dzień, że czułam się jak zraniona sarenka. Kompletnie bezsilna. Bolało bardzo :( chociaż to w gruncie rzeczy była błahostka :( ale bolało. Będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteśmy małżeństwem i mamy córkę ... Nie wiem co w nim siedzi... przy mnie jest inny w towarzystwie jeszcze inny a przy rodzinie tez ma inne zachowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychodzą za niego wychodziłam z miłosci a nie dlatego że musieliśmy... dziecko przyszło później ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sratatata...
Ja też wyszłam za swojego z miłości. Przyjaciółka jak z nią gadałam o naszych problemach stwierdziła, że my to przetrwamy, bo się bardzo kochamy. U niej się nie udało, ale oni się tak naprawdę nie kochali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdziwą przyjaźń.... nie każdy ją..ma... kiedyś myślałam że mam ale przejechałam się na nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×