Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Keerah

'szefowa' suka

Polecane posty

Zaczelam dodatkowa prace w klubie jakies 2 miesiace temu. Szefem jest brzydki stary meksykanczyk ktory mysli ze jest super facetem. Ostatnio dowiedzialam sie ze kobieta ktora myslalam ze jest jego zona, nie jest nia. Z nia sama bardzo sie zaprzyjaznilam, tak przynajmniej mi sie wydawalo, zawsze po pracy jakies piwko. Od kolegow z pracy dowiedzialam sie ze ona zawsze dla nowych taka jest, bo nie chce zeby odeszli ( malo placa). Z poczatku myslalam ze jest manager'ka. Ale co sie okazalo tylko jej sie tak zdaje. Przez te 2 miesiace stalam za barem, ostatnio jak przychodze do pracy to mowi, ze dzis bede na szatni siedziala albo ze zapomniala ze miala mi powiedziec ze ja dzis nie pracuje. wkurza mnie to. Bo nie o taka prace mi chodzilo. Ale ona doskonale wie ze potrzebuje kasy i kazdy grosz sie dla mnie liczy. Wiec sie zgadzam. Umowa byla ze dostaje za te 3-4 godziny 20, i tak bylo, mi pasowalo. Pozniej okazalo sie ze nalezy mi sie takze za kazdy dzien 5 wiecej z napiwkow. Ktorych nigdy mi nie daje! Tak sie strasznie wkurzylam! sama jest osoba bardzo dziwna, raz jest milutka na drugi dzien wkurwiona chodzi nawet sie nie odezwie. Reszta ekipy mowi ze jest zazdrosna o kazda dziewczyne ktora powie nawet czesc do jej tego ' chlopaka' ( tego starego meksykanca pfft). I juz nie moge nawet nie idzie sie z nia dogadac bo ledwo umie mowic po angielsku. I nie wiem co zrobic, potrzebuje tej pracy, boje sie ze jak jej wspomne o tych napiwkach ktore tez mi sie naleza to sie wkurzy i juz nie zadzwonia do mnie zebym przyszla do pracy. Malpa jedna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×