Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość onnnnna

potrzebuje porady!!!

Polecane posty

Gość onnnnna

Na wstępie opiszę swą sytuację w możliwie najkrótszy sposób i proszę was wyraźcie swoją opinie gdyż bardzo jej potrzebuje! Kiedy dowiedziałam się że jestem w ciąży to rozstałam się z ojcem dziecka już na początku bo wybrał swoje nałogi i nie interesował się moim losem.Popadłam w silna depresje tym bardziej ze poza rodzeństwem nie mam nikogo. W międzyczasie pojawił się na horyzoncie "przyjaciel" facet z przeszłością(rozwiedziony , z dzieckiem) Od początku postawił sprawę jasno ze chce być moim przyjacielem i pomoc mi przejść ten ciężki okres. Mijały miesiące a my coraz lepiej się poznawaliśmy, w chwilach kryzysu emocjonalnego mogliśmy liczyć na wzajemne wsparcie i siebie samych a w chwilach radosnych na wzajemny uśmiech i radość. Godzinami rozmawialiśmy i nigdy się sobą nie nudziliśmy. Z czasem zauważyłam że zakochałam się w nim do szaleństwa ale nie wyznałam mu z obawy że go stracę tym bardziej ze lada moment pojawi się moje dziecko i obowiązki. Natomiast mój przyjaciel coraz częściej mówi mi że pomoże mi przy dziecku, że pomoże mi finansowo, że jestem jego lekiem na całe zło,że uwielbia spędzać czas ze mną ,że cały czas o mnie myśli, ze jest i będzie i damy sobie radę razem,komplementuje mnie i powtarza jaka piękna jestem(mimo zaawansowanej ciąży), sam nawet stwierdził że jest między nami chemia ale nie pozwalamy sobie na bliższe kontakty czy zachowania typowe dla zakochanych. Więc jak rozumieć taką postawę faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×