Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zatroskana mama 2010

czym przedzielic pokoj nastolatek ?

Polecane posty

Gość zatroskana mama 2010

dla nastolatek...przemeblowuje pokoj corek, maj wspolny, chcialabym dla nich wydzielic jakies strefy, zeby nie musialy caly czas patrzec na siebie , taka troche intymnosc :) Pokoj to kwadrat, na jednej scianie z boku dzrwi wejsciowe, a po prawej na calej scienie okono z balkonem, wiec zostaja dwie wolne sciany i kawalek tej od dzrwi do balkonu.Nieustawny rozkład :( Moze macie jakis pomysł czym zasłonic np. jedno łózko lub część z komputerem. Czy macie u siebie jakiś pokoj z taka strefą? Poradźcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PARAWAN, REGAŁ, PANELE
TKANINY ZAWIESZONE NA SZYNY U SUFITU. WSZYSTKO PO LEWEJ STRONIE POKOJU, BO ROZUMIEM, TAM CHOĆ JEDNA BĘDZIE MIAĄŁ SWÓJ KĄT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całkiem na pół podzielić sie nie da, chyba, żeby wydzielić korytarzyk od drzwi i po prawej zrobić 2 x drzwi do dwóch pokoików-kiszek trzeba pokombinować z ustawieniem mebli tak, żeby jak największą cześć oddzielić parawanem/ścianką przesuwną (drzwiami przesuwnymi) lub ekranami materialowymi jeszcze zalezy, jak daleko te drzwi są od końca ściany/okien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakiego lakieru...
Może szafą? Ja tak miałam z bratem i byliśmy zadowoleni. :) Jednak trzeba mieć większy pokój, nam meblościanka nie przeszkadzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana mama 2010
dzieki kochane z odzew..tak raczej mysle o jakims meblu lub tej tkaninie..moze regal z ksiazkami..hmm wiecie, ze to trudno przy takim pokoju coś wymysleć...parawan nie wchodzi w grę, zajmuje trochę powierzchni i jest tylko ozdobą. zdaje egzamin, gdy pokoj jest dla jednej osoby..a po za tym, ten ns allegro, cholerka troche za drogi jak na mnie.. ;( jesli sprobowałabym takninę to moze jak kotarę, zeby czasami mozna byłoby odsłonic robiąc wieksza przestrzeń..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana mama 2010
aha, pokoj to kwadrat 4x4 wiec nie taki mały..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regal na ksiazki
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam jakis parawan. Jest tam spory wybor. www.parawanik.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozjemca
myślę, że parawan z wahadłowymi zawiasami nadałby się tu znakomicie, bo można go częściowo rozłożyć na każdej połówce pokoju. nie byłoby więc tak, że zamknięta parawanem jest jedna strona, podczas gdy druga cieszy się zwiększeniem przestrzeni - http://dekokalkulator.pl/calculator/add/dekoracyjny-parawan-praktik-do-pokoju-lub-salonu-ceny/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podzieliłem pokój moich dziec***arawanem z www.fototap.pl/parawany i teraz już mnie nie męczą przynajmniej tym że chcą mieć swoje oddzielne pokoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×