Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

terrarum

Jak założyć własną firmę?

Polecane posty

Jestem na ostatnim roku studiów i zastanawiam się nad założeniem własnej działalności. Mam pomysł, gorzej z funduszami. No i trochę obawiam się wszystkich formalności - tego, że mnie to wszystko przerośnie. Słyszałam ostatnio o czymś takim, jak firmy spin-out'owe, zakładane i prowadzone przez studentów, doktorantów itd. przy pomocy uczelni, ale nie bardzo wiem, jak to działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od tego, jaki jest rodzaj Twoich studiów, jaki masz pomysł na biznes itd. Ale generalnie firma spin-outowa w Twoim przypadku może faktycznie byłaby ciekawym rozwiązaniem. Chodzi w tym o to, że możesz założyć i prowadzić własną firmę, przy wykorzystaniu pewnych zasobów uczelni. Ciężko to wytłumaczyć w kilku słowach, ale więcej możesz na ten temat poczytać albo w tym artykule: http://www.pracaikariera.pl/serwis.php?s=26&pok=5606&id=3917163, albo na stronie www.teklaplus.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za linki, wiewiórka, trochę mi to rozjaśniło. Faktycznie firma tego typu wydaje się ciekawym rozwiązaniem. Będę musiała sobie więcej na ten temat poczytać, bo może się nad tym zastanowię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×