Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kropelka88

Wesele w QUBUS HOTEL KRAKÓW

Polecane posty

Gość Kropelka88

Witajcie, czy któraś z was organizowała swoje wesele, a może była u kogoś na weselu w hotelu Qubus w Krakowie? Powiedzcie, proszę, jak wypadło, jaka organizacja, jakie jedzenie, obsługa, itd. Z góry bardzo wam dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś chce mieć wesele w stylu miejskim, nowoczesnym to nie dla niego pałacyki i zameczki, których pod Krakowem jest niestety niewiele. ;) Co do samego hotelu to rozważaliśmy go. Niezła obsługa, bardzo fajna duża sala(nie podobała mi się tylko wykładzina i firanki), dobre jedzonko i porcje normalne. Czytałam tylko, że trzeba uważać na parkiet bo się rozłazi ale może już od tego czasu go naprawili. A no i piękny widok na Wisłę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witawvt
ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo wam dziękuję. Ja właśnie marzę o weselu nowoczesnym, ale eleganckim. Dlatego razem z narzeczonym byliśmy dziś w pałacu w Paszkówce. Wszystko super, jedyny minus, że trzeba by dzielić gości. I pytanie o umowę - czy negocjowalna, bo inaczej nie podpiszę tego co mają na swojej stronie internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A coś poza Krakowem? Zastanawiamy się z narzeczonym nad ofertą hotelu www.uwitaszka.pl/wesela-i-imprezy który organizuje imprezy okolicznościowe. Mają bardzo ładne sale i dobre jedzenie. Rozglądmy się jeszcze pod względem cenowym czy wszystko będzie ok. Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylem u witaszka i ODRADZAM. Straszny syf. niemila obsluga i drogo a jedzenie takie sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam akurat nie byłam. Byłam jednak na weselu w www.hotelsilvia.pl i było ciekawie. wydaje mi się, że jest lepiej niż w restauracji samej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarikaWik
Ja polecam Q Hotel Kraków PLUS - genialne miejsce, profesjonalizm, super organizacja, przepyszna kuchnia! Dodatkowo pokoje są czyste i świetnie urządzone jakby ktoś z gości chciał nocować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×