Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyszła Panna Młoda 22

MP STUDIOS

Polecane posty

Gość Przyszła Panna Młoda 22

Spotkał się ktoś z nimi? Robią super filmiki ale żadnych opinii w necie nie ma. Miał ktoś od nich film? http://vimeo.com/user473503/videos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filmiki super, ale ...
Drogo jak jasna cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My ich będziemy mieć. :) Polecam bardzo. Niezwykle profesjonalni, z wielką pasją. :) Teraz kręciliśmy taki krótki filmik i widzieliśmy ich przy pracy, naprawdę super. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojapierdolę
jakie reżyserowane scenki :( a gdzie spontan i naturalność? dla mnie to zaprzeczenie istoty filmowania wesela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_poszukujaca-Poznan
ile kosztuje taki film?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja wiem!
od 6 tys w góre nawet do 14 tys - zalezy od pakietu, wiem bo mam oferte, mogę przeslac na maila ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_poszukujaca-Poznan
majkaws@gazeta.pl - mogłabyś przesłać ofertę ? dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahaha 123
każdy który mówi, że oni są beznadziejni mówią tak bo ich na MPSTUDIOS nie stać...z rezyserką to nie ma nic wspólnego... Kochające się pary, która chcą mieć fajny teledysk/fotografie nie potrzebują wskazówek i rezyserki :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laiczka maliczka
moglabym prosic ich cennik na maila? dominika997@op.pl Dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtyu
ggggggggggggggggggg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtyu
hhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szageszfer
www.machej.pl uważam nie gorsi, a może i lepsi i chyba tańsi, może dlatego nasza Zia ich nie wybrała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te filmiki nie są reżyserowane, są przemyślane. :) Jak się kręci nie ma tak, że a teraz proszę się uśmiechnąć do kamery, obrócić się itd. Na początku nasi kamerzyści powiedzieli, że mamy absolutnie nie patrzeć do kamery i nie grać na kamerę. A to, że te filmiki tak super wyglądają to jest zasługa tylko chłopaków z MP Studios, bo wiedzą jak zakończyć ujęcie żeby następne się z nim super zgrywało. Szageszfer, muszę cię zmartwić ale Machej miało większe ceny niż MP Studios. ;) Teraz mają porównywalną ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła Panna Młoda 22
Dzięki! Zia86 możesz napisać coś więcej? Jaką ofertę wybraliście? Co do reszty to prosiłam o opinie a nie reklamy innym firm! Nauczcie się czytać ze zrozumieniem ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja generalnie za Video nie przepadam ale ta firma ma renomę a jej portfolio świadczy o bardzo wysokim poziomie. Dla mnie jest oczywise, że jeżeli ktoś jest bardzo dobry w tym co robi to się ceni. To tak jakby się ludzie dziwili, że mercedez nie kosztuje tyle samo co lanos :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy mogłabym was prosić o przesłanie na maila , cennika usług firmy Mp Studios? ;) to bardzo ważne dla mnie, pozdrawiam ;) a mój mail to : agus1535@wp.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla blaaa
napisz do nich to takie trudne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmpmpmpm
Są trzy pakiety, za 6, za 8 i za 14 tys, plus można dokupić sobie inne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki " pmpmpmpm ";) a co do " bla bla blaaa " Ciebie nie prosiłam o informacje, i nikt Cię o zdanie nie pytał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Agnieszki..
Czegoś tutaj nie rozumiem. Po co pytać się tutaj o ceny MP STUDIOS. Myślę że najlepiej i najbardziej wiarygodnie dowiadywać się u samego źródła. Można zadzwonić lub wysłać zapytanie mailowe o ofertę i ceny. Może jednak nie chodzi tutaj o ceny tylko o zwrócenie uwagi na firmę MP STUDIOS. Cały ten założony temat przecież służy promowaniu tej firmy. Agnieszka zadając to pytanie najpierw stara się uwiarygodnić swoją osobę czarnym nickiem bo z różowego zaraz wszyscy by posądzili Agnieszkę o reklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa i pół
szkoda że w opolskim nie ma takiego kamerzysty, te filmy są takie NIE tandetne, poprostu super ale przynajmniej fotograf będzie fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa i pół
jest tu może ktoś z opolskiego i moze mi polecic kamerzystę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tksa
Jest co najmniej kilka firm w Polsce, które robią podobnie jak mps. Tylko ceny są niższe. Przerabiałam to w ubiegłym roku i myślę, że w tym roku aż tak wiele się nie zmieniło w cennikach. Ja zwróciłam uwagę na takie firmy jak bergman, media 24, machej. Wszędzie było taniej niż w mps. Ja wybrałam jedną z tych właśnie firm, ale nie będę tu pisać bo nie wiem czy wolno :) Powodzenia w poszukiwaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inne firmy
Ci co robili w Macheju(który jako jedyny mógł się porównywać z MPS) takie fajne filmy to juz dawno przeszli do MPS, Bergman jest fajny ale jeszcze mu brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola PPM
a ja po inetensywnych wczorajszych poszukiwaniach się natknęłam na http://www.vimeo.com/20879005 http://www.vimeo.com/13481786 http://www.vimeo.com/25128593 http://www.vimeo.com/19444539 http://www.vimeo.com/17952598 . Co myślicie? nie chce przemycać reklamy, ale może warto uderzyć do tańszego źródła?? Jest dużo konkurencji i może warto poszukać. Moze znacie jakieś jeszcze firmy na pomorzu? Najlepiej Gdańsk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perii
Poproszę o ofertę na maila patrycha6@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do karola PPM
Moim skromnym zdaniem jest to inna liga niż MP Studios - jedynie Dab Studio trochę się do nich zbliża i w przyszłości kto wie, może deptać im po piętach. Na pewno przy wymienionych przez Ciebie firmach nie ma obciachu, ale na pewno odbiegają one jakościowo , montażowo i artystycznie od MPSTudios. Jeżeli kogoś stać na najlepszych niech biorą ich - jak kogoś nie stać zawsze może sobie dorabiać ideologię że inni też są tak samo dobrzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzona89
wszędzie tylko mp studio.... są dobrzy ok ale bez przesady powiedzcie mi dlaczego najlepsi?? machej tokksa wedding studio rectime camon, camvideo tych firm jest mnostwo i wiele jest w cenach 4-6 tys za pakiety najlepsze, MPS nie podchodza juz indywidualnie.... nie wiedzicie ze wszystkie ich filmy wyglądają podobnie?? ja mam dylemat między całkiem innymi firmami ale nie będe pisać bo będzie że robię reklamę... ech Polska... a krzyczą osoby które są z innych firm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirrelka
Obejrzyj cały film MP Studios i cały film innych firm i wtedy pogadamy. ;) Teraz niezłe teledyski dużo film robi ale już całościówki to inny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×