Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vinga86

gęste włosy !!

Polecane posty

Gość vinga86

witam ;) od 6 lat mam problemy z włosami. Zasadniczo nie wypadają garściami, ale strasznie się przerzedziły od czasów szkoły średniej. Szukałam wielu sposobów aby poprawić ich kondycję i zagęścić. próbowałam odżywki VAX, łykałam skrzyp, skrzypowitę, stosowałam masaże, różne odżywki, maski, szampony.. Nawet ścięłam je na króciutko. obecnie używam odżywki Himalaya Hair Gloss. koleżanka poleciła mi tabletki DROVIT. Chciałabym zasięgnąć Waszej opinii i pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia z Kalisza
Czy chodzi Ci o włosy na cipce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsze belissa
najwiecej ma skrzypu tylko trzeba łykać co najmniej 2 miesiące aby był efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zelazo, to bardzo
wazny skladnik dla wlosow. Sa witaminy na wlosy, na efekty trzeba czekac. Pozatym stres wplywa tez na kondycje wlosa , albo zabiegi fryzjerskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vinga86
właśnie słyszałam opinie że belissa, capivit, skrzypowita i inne znane reklamowane środki są właśnie przereklamowane i często bardzo drogie, a czy Tobie belissa pomogła ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjsllojnbhhh
a ja polecam wcieranie soku z czarnej rzepy mozna ja o tej porze roku dostać w sklepie za ok 3zł za kg wcierasz sok, zakładasz ręcznik na głowę trzymasz 30min-godzinę i zmywasz. Kurację robisz 2razy w tygodniu. Wydaje mi się, że rzepa nie wpływa na kondycję włosów której już mamy na głowie, ale powoduje że które wyrastaja po kuracji są zdrowsze silniejsze i jest ich więcej:) także polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vinga86
ciekawy pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjsllojnbhhh
że te które:P uciekło mi słowo hmmm belisse można brać, ale jak masz problemy takie z włosami to ja na Twoim miejscu skusiłabym się na picie zwykłych drożdży i zadanie by w menu nie zabrakło żelaza (jak już wcześniej ktoś wspomniał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjsllojnbhhh
mogę też polecić ampułki radicala-one hamują nadmierne wypadanie włosów. Koszt kuracji to ok 60zł, czyli wychodzi ok 2zł za ampułkę-czyli jeden zabieg. Za jedną kurację z rzepą wychodzi ok 50gr więc myślę, że warto spróbować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vinga86
żelazo powiadacie. zatem spróbuję., a ten DRovit to nic inengo niż drożdze z magnezem. Brał to ktoś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjsllojnbhhh
ja bralam kiedyś dromin i lepsze efekty zauważyłam po zwykłych drożdżach:P tylko, że ja mam problemy z systematycznym braniem tabletek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vinga86
jak zażywałaś te drożdże ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjsllojnbhhh
tak było napisane o ile dobrze pamietam, że trzeba było brać 3razy dziennie po 2tabl:) Czyli 6na dobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjsllojnbhhh
a drożdże zwykłe hmmmm ja jedną kostkę dzieliłam na 4 i chyba zagotowywałam w małym garnku dolewałam mleka by wyszła jedna szklanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjsllojnbhhh
"Drożdże obfitują w witaminy z grupy B, które regulują wydzielanie sebum i zmniejszają ilość zaskórników. Porcję drożdży piekarskich wielkości orzecha laskowego rozpuść w 1/2 szklanki wody, gotuj pięć minut na małym ogniu, a kiedy ostygnie, dolej mleka, by uzyskać szklankę napoju drożdżowego. Pij przez 30 dni, rano przed śniadaniem" znalazłam cos takiego tylko, że ja raz piłam rano raz wieczorem ze względu na godziny pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vinga86
no ciekawe i chyba spróbuję :) a pomogło Ci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjsllojnbhhh
mi wypadaja włosy zawsze na jesień i wiosnę i muszę przyznać, że rzepa działa świetnie:) drożdże piłam na cerę i przez przydaek na włosy pomogło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vinga86
no to gratuluję :) i życzę by pomagalo dalej i dzięki za rady ;) pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnie pomgolo zelazo
bralam 1 tabletke dziennie, bralam tez tabletki na wlosy zynk,biotin i drozze. Dziennie rano przy sniadaniu dwie tabletki. Uzywalam mgielki z Radickal. Po pol roku wlosy zrobily sie grube i mocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia 19041987
ja tez miałam problem teraz z wloasmi leciały strasznie biore merz special sprawdzony jest i koncze teraz opakowanie i widze ze duzo mniej wlosow mi wychodzi, polecam wziasc 3 opakowani (1 opakownie 60 tabl. po 1 dziennie cena za op. ok 50 zł) i potem miesiac lub 2 przerwy, to suplement ktory ma duzo zelaza, i na moje wlosy działa bo robia sie ladniejsze, jednak minus ze jak sie dlugi czas nie bierze to znow sie problem pojawia jak przez rok nie pobierzesz przynajmniej u mnie. dodatkowo stosuje maseczki nawilzające na wlosy raz w tygodniu, no i nie pozwalam wlosom sie mocno przetłuscic, i dobrze jest robic maski z placenty na wlosy. moze zbadaj hormony bo czasem tez wlosy przez nie strasznie leca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam psikanie na skórę głowy seboradin niger 2x dziennie (sprawdzone, i już kilku osobom tu poleciłam i są zadowolone bardzo), picie herbaty z pokrzywy (2 torebki zaparzamy, i taki napar 2x dziennie), do tego teraz biorę doppel hertz na włosy i paznokcie ( 1 tabletka 1x dziennie, opakowanie 30 tabletek 15 zł), i myję szamponem z czarnej rzepy z joanny dla włosów cienkich ze skłonnością do wypadania. Miałam już włosy w świetnej kondycji, ale od pół roku po każdym myciu suszarka i prostownica i podupadły strasznie, zaczęły masowo wypadać i się łamać, od 3 dni robię to co napisałam i jest już lepiej, serio :) Taka kuracja musi trwać 3-4 miesiące minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorwatka
a może cos jeszcze poradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak przy okazji wszystkiego
pij napar z pokrzywy (lub jeśli dasz radę jedz, trzeba szukać z czym można by połączyć) i dużo galaretek jeść lub żeby się nie przejeść - pić, robić bez wsadzania do lodówki i pić jak kompot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vinga86
galaretkaa????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×