Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sdfsffsgwsefsw

Bokserki męskie na prezent- gdzie kupić dobre jakościowo

Polecane posty

Gość sdfsffsgwsefsw

jestem kobietą i się nie znam, a chcę kupić mężowi może być sklep internetowy, rozmiar duży xl lub xxl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszyna555
Polecam odwiedzić sklep internetowy www.sklep.cornette.pl .Mają mnóstwo fajnych wzorów.Z tymi większymi rozmiarami też nie powinno być problemu.Firma solidna ,wysyłka zamówionego towaru expresowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat teraz markowa bielizna męska z wyprzedaży ruszyła na złotych wyprzedażach, jakość jest na pewno super, bo firma Just Cavalli jest znana i cieszy się dobrą opinią, tylko jak coś to musisz się szybko decydować, bo widzę, że jeszcze tylko nieco ponad dobę trwa ta promocja. Tutaj masz link do oferty: http://www.zlotewyprzedaze.pl/catalog/just-cavalli/dla-m%C4%99%C5%BCczyzn/majtki Mam nadzieję, że pomogłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czerpię świetne pomysły na prezenty na różne okazje, niezależnie czy na święta czy też na urodziny, ze strony allinside.pl. Ostatnio kupiłam tam sukienkę dla siostry oraz biżuterię dla mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zochazochaa
Ja polecam koszulkę termoaktywną Podkoszulek LS12010 świetna do biegania, w all-bielizna mają za około 90 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taaks

Drogie kobiety , jeśli chcecie aby wasz mężczyzna miał super bieliznę , zamówcie na stronie masculo.pl lub meskiegacie.pl. będzie wyglądał super , seksownie , bielizna będzie dopasowana, będzie podkreślała jego figurę i walory , nie żałujcie na nią pieniędzy , nie pożałujecie , a Wasz facet będzie w 100% zadowolony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×