Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sroooooooom

wargi sromowe

Polecane posty

Gość sroooooooom

witam. mam tkai glupi problem. moja warga sromowa lewa jest wieksza od rpawej. starsznie mnie to denerwuje bo wyglada to niestetycznie :/ tak "wystaje" i wisi. nienawidze tego, mozna cos z tym zrobic ? ktoras z was tez tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie można nic z tym zrobić. Wydaje mi się, że też tak mam, ale dość nieznacznie, bo raczej tego nie widać, ale ja to lekko wyczuwam. Cipki są różne, facetom podobają się te chętne i mokre, nie mierzą ich linijką :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sroooooooom
strasznie niekomfortowo sie czuje z tym, staram sie zeby raczje tma nie "spogladal" bo wstdyz eise tego poprostu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sroooooooom
22, watpie czy okreslnie "dziecko" akurat do mnie pasuje. to ze wstydze sie tego bo mnie to wkruza oznacza ze jestem dzieckiem ? fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moszna, przestać się tym przejmować, bo to zupełnie bez znaczenia jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś w tym guście :classic_cool: Mi generalnie daleko do ideału pod każdym względem, ale im dłużej siedzę na kafe tym mniejsze znaczenie mają moje kompleksy. Oczywiście mam świadomość swoich niedoskonałości, ale wiem co się tak naprawdę liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Ty Perv słuchy chodzą że masz mega/giga/super tyły :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Co Ty Perv słuchy chodzą że masz mega/giga/super tyły " Kto puścił farbę? :classic_cool: Mega/giga oznacza oczywiście, że duże :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sroooooooom
no tak, tylko np krepuje sie isc do ginekologa przez te warrgi sromowe. ze moze wysmiac czy cos hehe. wiem ze to glupie. ale jestem niesmiala i wstydliwa raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też :D Jestem nieśmiała i wstydliwa raczej :D A ginekolog widział tysiące różnych cipek i Twoja na pewno nie zrobi na nim żadnego wrażenia 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Informatorów było wielu, że zacytuję wieszcza :classic_cool: Mega/giga, że w sam raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perv dziś cały dzień na kafe?
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie, odskakuję co jakiś czas gotując obiad, prasując mężowi koszule i inne takie małżeńskie obowiązki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzzzzzzzzz
Czy adres Pani perv jest aktualny?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tia, ale pani Perw nie sprawdzała maila od dłuższej chwili i dopóki nie dokończy obiadu nie sprawdzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzzzzzzzzz
ok ok :) too smacznego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×