Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zoom1

CZego ona chce ode mnie?

Polecane posty

Gość Zoom1

Jakiś miesiąc temu wymieniłem sie nr tel z pewną dziewczyną. Pisaliśmy ze sobą codziennie...Ona często sama pisała do mnie...czułem że leci na mnie... Sama chciała sie spotkać...były 2 randki, zawssze kończyły sie długim pocałunkiem na pozegnanie. Wkoncu ja zaprosiłem ja na randke, ale ona ciągle szuka wymówek. Nie mam pojęcia co sie stało...przestałem do niej pisać, ale ona dalej pisze do mnie. Nie mam ochoty sie bawic w sms...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłania się ortografia
daj jej tochę czasu.Może narzuciłes zbyt szybkie tempo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jej to napisz
jak nie chce sie spotykac to smsowa znajomosc ci nie pasuje i koniec kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ameliaaaa
z czym niby narzucił tempo ???? z proponowaniem spotkania ??? jak nie chce sie spotkac to po prostu nie odpisuj na smsy i niech idzie w cholere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DiscoDiva
jak mnie denerwują takie smsowe znajomości, wrrr :( napisz jej tak jak Ci tu ktoś poradził, nie chce się spotykać to strata czasu (i kasy na te durne smsy) dla Ciebie i tyle. jak można kogoś poznać pisząc smsy?? no chyba, że w znajomości Tobie chodzi o seks, a ona liczy na wielką miłość, to wtedy rozumiem, że unika spotkań :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umow sie z nia
wyroochaj i bedzie po kłopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłania się ortografia
Amelia po dwóch randkach długie pocałunki? Może dziewczyna się wystraszyła,że zaraz będzie chciał czegoś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DiscoDiva
pewnie się wystraszyła :D i wcale się jej nie dziwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ameliaaaa
no daj spokój przeciez jej na siłe całował jesli tak by było to mogła sie nie całowac i powiedziec, ze dla niej to zbyt wczesnie na całowanie .... a nie najpierw sie spotyka , pozwala całowac , a jak chłopak chce sie spotykac to szuka wymówek a nic nie wyjasnia jak chłopak sie nie opdzywa to ona mu glowe zawraca smsami .... widzisz tu gdzie logike ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłania się ortografia
Amelia możesz sobie przypuszczac , bo nie znasz sytuacji tak naprwdę.Chłopak musi sam zdecydowac co zrobic.A może ta dziewczyna jest nieśmiała, może potrzebuje trochę więcej czasu? Nie znamy jej , więc trudno ocenic , dlaczeg tak robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala dziewczyna
nie leci w śline na pierwszym i drugim spotkaniu :) i raczej nie pisze pierwsza jak facet przestaje pisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłania się ortografia
Do Zoom1 daj dziewczynie szansę, bo znacie się jeszcze krótko.Nie zrywaj znajomości , bo potem możesz tego żałowac.Poczekaj jeszcze trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłania się ortografia
Ja bym nie całowała się na pierwszych spotkaniach i nie pisała pierwsza, ale kazdy jest inny, więc nie oceniajcie żle tej dziewczyny.Przeciez nie znamy powodów dlaczego tak robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie to
1. chce ciebie sprawdzić czy będziesz wytrwały i zaprosisz ją jeszcze z 1-2 razy aż się uda 2. skopałeś sprawę i za wolno się do niej zabierałeś. Powinniście, według niej, wylądować w łóżku na 2 randce. A że tego nie zrobiłeś to poczuła się odrzucona i dostałeś kosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoom1
Dokładnie, do nieśmiałych to ona raczej nie należy. Od 2 kumpli wiem też że nie potrzebuje specjalnie długiej znajomości żeby isć z kimś do łóżka, ale nie zwracałem na to uwagi...liczyłem na to że po prostu zrobiła to po pijaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie to
czyli wszystko jasne. Zniechęciłeś ją swoim czekaniem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłania się ortografia
Zoom 1 jeśli to taka dziewczyna , to daj sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala dziewczyna
nooo tezeba bylo od razu zawlec do wyra :) a ty sie w randki i całowanie bawisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umow sie z nia
czemu ma dac sobie spokoj? niech [poroocha troche i potem nara 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłania się ortografia
ale Wy jesteście "nowocześni".Tylko Wam w głowie seks i przyjemności , prawdziwe uczucia juz się nie liczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×