Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosia_wawa78

na jakie alimenty moge liczyc?

Polecane posty

Gość tak sobie wymyśliłam
Nie słuchaj tych wypocin o hienach żerujących na alimentach dla dzieci. Tak tutaj piszą kolejne żony i tatusiowie płacący, lub nie, skandalicznie zaniżone alimenty. Oskub mężusia ile wlezie! Do tego służy były mąż :) Jeśli Ty tego nie zrobisz znajdzie się inna, przebieglejsza niż Ty,która wyssie z niego wszystko ;) Ma korzystać jakaś dzifka? Niech ma Twoje dziecko! I nie silcie się na komentarze o jakiejś godności i pracy bo mamy je w doopie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taju
Ile kosztuje dziecko w wieku przedszkolnym, jak ktos wyliczy ze wiecej niz 400 zl miesiecznie to chyba przed jego przyjsciem do sklepu zmieniaja specjalnie ceny. Po rozwodzie najlepiej jest tego drugie wydoic z pieniedzy, ile sie da, na chama po trupach byle by bylo. LUDZIE to jest pojebane!!! Chamstwo i skurwysynstwo. Jak mozna tak zyc za kogos pieniadze, majac pelna swiadomosc o jego problemach z tego tytułu, z braku moralnosci, ludzia umysł odbieraja pieniadze. chciwosc i nienawisc, takie kobiety to hieny i przed slubem dobrze wiedzialy po co go biora i robia dzieci. Suki szmaty i tyle, ktorym prawo pomaga,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozśmieszaj mnie, ze utrzymanie przedszkolaka to mniej niz 400 zł. Samo przedszkole to koszt ok. 200 zl. Do tego dochodzi czynsz, woda, prąd - kolejne 200 zł. Licząc skromne 3 zł na jedzenie dziennie (łącznie z owocami, soczkami, jogurtami i wyżywieniem w weekendy) to kolejne 100 zł. Koszt kosmetyków? Sama szczotka do zębów kosztuje 8 zł, pasta podobnie. Do tego dodaj wyjścia na basen, do zoo czy w inne miejsca, chociazby 2 razy w miesiącu to kolejne kilkadziesiąt zł. A choroba? Przy głupiej anginie leki kosztują ok. 30 zł, nie mówię o dzieciach, które wymagają ciągłego podawania leków. Ubranie - kilka par butów w roku, kurtki, spodnie, bluzy, koszulki, bielizna. Więc nie pitolcie, że dzieci da się chować za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie pisze ,że dzieci da się wychować za darmo bo jest to nie możliwe ale wydaje mi się ,że do utrzymania dzieci powinno się dokładać obydwoje rodziców a nie,że pomimo spłacania długów żony utrzymuje,dzieci a żona sobie siedzi w domu i romansuje ze swoim kochasiem i ma gdzie mieszkać i nie kwapi się do jakiejkolwiek pracy a ja zostałem bez niczego i nie mam nic nawet swojego mieszkania i nie mam nawet za co czasami ich odwiedzić bo nie starcza mi na bilet .Chciałem porady a widzę ,że tutaj się tylko wszyscy kłócą ile kosztuje dziecko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkgfgpjrm gfbh
męza oskub, ale nie zrob z siebie idiotki w sadzie mówiąc o tych telewizorach bo to zenada;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrafisz czytać?
dla czekam aż się wypowiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a potraficie liczyć
Taju i inni wypełnij sobie arkusz a będziesz wiedział jeden z drugim ile kosztuje utrzymane dziecka!! i nigdzie nie jest powiedziane że koszty dzielą się na pół!! a ja w czynie społecznym mam opiekować się dzieckiem? bardzo je kocham i tylko to mnie powstrzymuje aby zaiwaniać jak wół by mu niczego nie brakowało bo gdyby miało żyć z 400 zł alimentów tatusia i nawet z 400 zł alimentów moich to k***a by w jednej parze butów chodziło i kurtce zbyt małej i ciasnej!! http://www.grzybkowski-guzek.pl/tekst/id/1770 wypełnij ten arkusz a zobaczysz jak wygląda szara rzeczywistość nieudaczniki myślą,że dziecko zjada kromkę chleba i niczego więcej nie potrzebuje!! krzyczy taki dupek aby mu oddać dziecko-czego byś je nauczył? pracy jak ty sam jej nie potrafisz znaleźć?! nauczyłby jedynie mamrać na forum!! trzeba nie mieć wyobraźni aby tak głupio pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×