Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DżónTravolta

moja teoria ładna = inteligentna

Polecane posty

Gość DżónTravolta

często panują stereotypy,że jeśli kobieta/dziewczyna jest ładna,zadbana to musi być głupia a taka "naturalna" to inteligentna uważam,że to gówno prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre geny to dobre geny
,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobrze chlopie myslisz
)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
stereotypy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DżónTravolta
😍 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżón Travolta
Spadaj powyższy podszywie :) Myśle,że do tego by o siebie dbać,ładnie pachnieć i wyglądać właśnie trzeba być inteligentnym - to znaczy,że taka kobieta wie co trzeba robić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniedbane czesto
nie potrafia lub nie chca nie zalezy im moje sopstrzezenia im bardziej przecietna zaniedbana tym wieksze mniemanie o Sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DżónTravolta
Jem kupe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniedbane czesto
zeby o Siebie dbac tez nalezy miec wiedze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem ci coś takiego
" zaniedbane czesto nie potrafia lub nie chca nie zalezy im moje sopstrzezenia im bardziej przecietna zaniedbana tym wieksze mniemanie o Sobie" Dokładnie tak jest. Takie właśnie przeciętniary lub brzydule jeszcze robią na złość tym ładniejszym. Znam to z autopsji, potrafią nawet na NK czy innych specjalnie napisać wredne komentarze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżón Travolta
moje spostrzeżenia są podobne !!! te takie "naturalne" w okularach jeszcze najlepiej akcentują swoją inteligencje :P a piękne, zadbane , na szpilkach nie muszą juz sie lansować na inteligentne bo sa pewne siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DżónTravolta
:P ;) 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to nie muszą być jakies zaniedbane tylko takie,że nawet jak się zrobią to nie potrafią dobrze wyglądać, nawet jak maja pieniądze na ciuchy itp. potrafią być chamskie dla innych kobiet-to taka zawiść i jest silniejsza od nich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem ci coś takiego
Dżon właśnie takie mam na myśli, wyjąłeś mi to z ust. Taka jedna okularnica , grubawa ,niska, co to uważa żenawet tusz do rzęś to sztuczność, obsmarowała mnie ze zwykłej zazdrości bo jej chłopak się do mnie dostawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
olej dziadówę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciętniara.
O matko:D same ideały tutaj:D może pokażecie swoje zdjęcia?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusia27letnia
ha ! to ja wam opowiem stuację: jestem sobie w douglasie po swój ulubion tusz dorzęs po którm mam oczy jak lalka :) i jest jedna babka (około30tki) i ma straszny problem z wyborem tuszu stoi i stoi nad tą biedną konsultantką.. w końcu nie wytrzymałam i jej powiedziałam jaki jest dobr, doradziłam a ona do mnie z wredną miną !!! i chamsko odrzekła "ale ja nie chce wygladać sztucznie zależy mi na takim efekcie,że nie będzie widać" !!! KURCZE POMYSLAŁAM, TO PO CO JEJ TEN TUSZ ?????? Była bardzo niemiła dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
może ty pokaż :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciętniara.
ja nie musze bo nie jestem żadną pięknością - jak wy się tym chwalicie laleczki, ale to nie oznacza, że jestem przygłupawa:O teoria z dupy wyjęta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DżónTravolta
Wypierdalaj krowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DżónTravolta
ale nie podważaj mojej teorii msle,że coś w niej jest, nie powiedziałem,że TYLKO ładne są inteligentne ale uważam,że zazwyczaj są - ja mam taki dar ,że i tak to widze po twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciętniara.
DżónTravolta - to pokazałaś już swój poziom inteligencji :) Chyba nic więcej dodawać nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DżónTravolta
podszywie to ty wypierdalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DżónTravolta
moja teoria mówi ,że ładna = głupia to stereotyp stworzony przez tych brzydkich i zakompleksionych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DżónTravolta
Ty pokazałaś swoje pustactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciętniara.
Nie podważam broń Boże Twojej teorii, bo oczywiście, że może być kobieta inteligentna i piękna. Ale nie w każdym przypadku tak jest. Jeśli posiadasz obie cechy - to powinnaś się cieszyć:P ale po co zakładać taki temat? Przecież wiadomo, że nie tyczy się do każdej 'ładnej', tak jak to, że każda brzydka czy przeciętna jest głupia (jak ktoś wyżej zasugerował. Poza tym 'piękność' zależy od gustu danej osoby. Dla przysłowiowego 'Misia' wzorem piękności będzie różowa laleczka z dyskoteki, dla biznesmena przypuśćmy elegancka kobieta. Nie podważam Twojej teorii, ani tego, że jesteś ładna czy inteligentna, ale to tak jakbym ja sobie założyła temat, że kobieta z dużym biustem = inteligentna, zabawna itp. Troszke nietrafione, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOJA teoria to -------------
Brzydkie = Wredoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DżónTravolta
przeciętniaro oj czepiasz się czepiasz :) Moja teoria brzmi,że stereotypem jest stwierdzenie,że ładna=głupia bo zazwyczaj takie powiedzonka słyszałem, np. moja żona jest bardzo ładna,zadbana, nosi się wyzywająco i jest inteligentna a ty preciętniaro nie za bardzo błyszczysz intelektem, zaczęłaś jakieś swoje debilne dewagacje i nie wiesz nawet do końca o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×