Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nieszcześliwa;(

Powiedzcie co mam robic?Czy ten facet jest sensowny??(dluuuga historyja)

Polecane posty

Gość nieszcześliwa;(

dzien dobry. u mnie to sie w sumie zaczelo dziwnie. tak nie wiadomo skad. poniewaz mielismy z chlopakiem wielkie plany wspolnie,bylismy praiwe rok razem. wszystko zaczelo sie jak wyjechal zagranice. pojechal na 4miesiace,zaczal miec zalamanie nerwowe bo ial problem z rodzina(kogos nieodpowiedzialnego za kogo musial byc odpowiedzialny) i bylismy zalamani bo nie mogl mnie tam sciagnac ale po dwoch miesiacach sie udalo:) japrzyjechalam to zauwazlylam ze jest poddenerwoway i ma dosc otoczenia tamtego i wszystkiego..juz od pierwszego dnia zaczelismy sie klocic troche. ale przez 4dni bylo jeszcze spokojnie az do momentu kiedy to zwrocila mu uwage zeby na mnie nie krzyczal..wtedy cos w nim peklo..zamknal sie w sobie..gniewal sie z tydzien co nie bylo do niego podobne..wyciagnelam do niego reke poszlam chcialam porozmawiac..powiedzial mi wtedy ze nie bedziemy razem dopoki nie zmienie swojego stosunku do zycia i nie zaczne go inaczej traktowac bo traktuje siebie jak pepek swiata i ze nie wie czy jestesmy razem..wyszlam..ale na drugi dzien poprosil o rozmowe i sie zapytal czy sie zmienie pwiedzialam ze nie..i nawet mi dokonczyc nie dal zacza wrzeszczec wyprosil mnie z pokoju..po tym czyms to juz w ogole sie do mnie nie odzywal dlaej poszlam po tygodniu z checia rozmowy wtedy mnie zostawil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×