Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

robert_23

wiek inicjacji seksualne

Polecane posty

Robert, to że Ty późno zacząłeś nie znaczy, że każdy późno zaczyna. Jedni w gimnazjum, inni na studiach, inni w liceum - czyli właśnie 18 lat, więc średnia wyjdzie 18. Ja mając 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na przyklad nie studiuje, wiec tez pisalam bardziej pod swoim katem, jak i moich zanjomych co rowniez nie studiuja, wiele ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
średnia może i będzie 18. Ale osoby, które zaczynały w moim wieku, to też nie jest chyba jakiś margines.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może. Ale raczej z ostatnich klas. Nie uważam się jednak w żadnym razie za gorszego, bo chyba nie mam powodu. Nie wstydzę się też tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podkreślając to w każdym zdaniu właśnie udowadniasz, że czujesz się z tego powodu gorszy :D Sfrustrowany prawik, któremu w końcu udało się zamoczyć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie porównywałem się z innymi osobami w moim wieku w tym względzie. Dla mnie to intymne sprawy i nie rozpowiadam o tym na prawo i lewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zacząłem jak miałem 22 lata i nie uważam, że jest to późno. Ja- jak napisałem- zrobiłem to pierwszy raz, jak miałem lat 22. Nie uważam, że zrobiłem źle i nie czuję abym odstawał od reszty świata. Ale osoby, które zaczynały w moim wieku, to też nie jest chyba jakiś margines. Nie uważam się jednak w żadnym razie za gorszego, bo chyba nie mam powodu. Nie wstydzę się też tego. :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu nie chodzi o to ile sie mialo lat jak sie ''puscilo'' tylko w jaki sposob to tego doszlo. jedne sie ''puszczaja'' jak maja 18 lat co sobote z innym na dyskotece, inne 18-stki z ukochanym mezczyzna z milosci. wiec tu wiek nie moze osadzac czy ktos jest puszczalski czy nie, bo mial za malo lat jak to zrobil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 22 lata i wszystko jeszcze przede mną... Czasami czuje się jak jakis dinozaur, bo wiele moich koleżanek już w liceum przeżyło swój pierwszy raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×