Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mejli

Ulepszenia mieszkania za grosze :)

Polecane posty

Gość mejli

Hej! Jestem właśnie w trakcie ulepszania mieszkania :D I kupiłam sobie takie drzewko: http://e-dekorator.com/lesne-drzewko.html Musze powiedzieć, że pokój prezentuje się rewelacyjnie. Można z tego zamówić również szablon, jednak ja zdecydowałam się na naklejkę. A wy jak ulepszacie mieszkania za niewielkie pieniądze? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przedszkolu albo na ścianie w pokoju małego dziecka takie drzewko mogłoby się sprawdzić jako ozdoba, ale na tym jego użyteczność się kończy (przynajmniej takie jest moje zdanie). Bo chyba nie skorzystałabyś z takiego rozwiązania w salonie albo sypialni? A jeśli tak, to muszę powiedzieć, że to nie są moje klimaty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sypialni sprawdzily by sie jakies serca czu cos w tym stylu, a w salonie owszem drzewko tak, ale nie takie na ktorym rosna jakies zabawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale 30zł to też przecież nie majątek, bez przesady. A ulepszyć mieszkanie można naprawdę na wiele sposobów, tylko trzeba miec pomysł. Jak nie ma poysłu to można wykorzystać czyjś - mam na myśli firmy projektujące wnętrza, np n-design.pl bo robią genialne projekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja osobiscie wole sama robic
SZABLONY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roladinia
zawsze można zapytać o znajomego znajomych który ma smykałkę artystyczną i problem mamy z głowy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×