Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasia42

Dziewczyny jeździcie na rowerach?

Polecane posty

Gość kasia42

jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SLD
Nie ale na koniach tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja regularnie ujeżdżam mojego faceta, też wymęczy i odchudzi. Ale jest fajnie, a i chłop nie narzeka, że leżę jak kłoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia42
:) no to super, ale pytam powaznie o rowery, gdyz mam pewien dylemat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano tak
ja jezdze codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SLD
Ten dylemat to polega na tym, że chcesz jeździć na rowerze bez siodełka? jesli jesteś zakonnicą, to wypada, jesli dziewicą to nie bardzo, a jeśli myślisz o pedałach w tym rowerze, to strata czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia42
nie chce jezdzic bez siodelka, tylko, ze wlasnie jezdze tez codziennie w tym do pracy no i mam nieodparte wrazenie, ze moi sasiedzi patrza na mnie z politowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SLD
Olej sąsiadów, bądź sobą. możesz jeździć do pracy nawet na osiołku a sąsiadom kij do tego. taki problem to nie problem. sama bym jeździła rowerkiem do pracy, gdybym miała bliżej, ale 25 km w jedną stronę to nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano tak
z politowaniem?.. :/ od kiedy to wstyd na rowerze jezdzic? :D nie kumam.. ja tez jezdze codziennie do pracy i nikt dziwnie sie nie patrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano tak
no ale ja mam siodełko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia42
no bo w lecie to jeszcze, a teraz damulki z mojego bloku z furami i komórami usmiechaja sie dziwnie na widok roweru, a juz sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SLD
Bo rowery zazwyczaj mają siodełko, bez siodełka może być trudniej, aczkolwiek adrenalinka na pewno większa. Po co trampoliny i inne skoki jak wystarczy jazda rowerem bez siodełka? Zakonniczki to maja raj, a jeżdż często niby na rajdy rowerowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano tak
podniecilas/es sie? powiem jedno - az sie odechciewa pisac cokolwiek, bo zawsze znajdzie sie taki baran, ktory mysli, ze jest zabawny.. haha szkoda czasu na to forum 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SLD
Olej te damulki. jak zaczną głupawo patrzeć, to powiedz mi wyniosłym głosem, że Ty preferujesz zdrowy styl życia i do tego nie zanieczyszczasz srodowiska tak jak te ich fury. mam znajoma, która jet sędziną i do pracy dojeżdża w czapeczce, kufajce, ale własnie rowerem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SLD
A no tak- nie ma to jak moherowe berety! To się chce czytac! Uch, pelne podniecenie, malo tego - Orgazm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia42
Nie kłóćcie sie, to jest raz, a po drugie ja niby je olewam, ale tak jakos sie czuje z tym odosobniona. Zauwazylam, ze normalni ludzie teraz na rowerach nie jezdza hihi, a szkoda, bardzo zaluje, ze pod tym wzgledem polska to nie szwajcaria, bo ja bym nawet w zimie jezdzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×