Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zia86

Sukienkowych problemów ciąg dalszy

Polecane posty

Gość ech tam........
Zia zasłynęła już na wszystkich forach Rzeczypospolitej i nie tylko. Wszyscy jej doradzali i odradzali, z tym klejem do szczęki włącznie, jak już raczył ktoś zauważyć. Wszyscy spodziewali się fajerwerków. A tu suknia ślubna kiczowata i tandetna. Miałam niezły ubaw, podczytując czasem, co Zia wyprawia (wszak miło wiedzieć, że jakimi idiotkami nie byłybyśmy, to są większe). Ale myślałam, że sukienkę wybierze z klasą, mimo wszystko. I co? Jaka autorka, taka sukienka, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi.......................
zdecydowanie najbardziej przypadła do gustu 1 :) jest piękna:) i wydaje mi się, że do Twojego typu urody pasowałaby idealnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o zia
czepiacie się dziewczyny zupełnie niepotrzebnie. Przecież zapewnia wszystkim darmową rozrywkę i niezły ubaw. I jak podnosi na duchu... Ostatecznie wszystkie możemy poczuć się od niej lepsze, bo chyba nie ma drugiej takiej pustej laleczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 1 moim zdaniem trzeba miec duzy biust, 2 i 3 jakoś do Ciebie mi nie pasuje. Bardziej bym Cię widziała w jakieś krotkiej "z pazurem". A na poprawiny wtedy kup sobie w innym kolorze i przynajmniej ją jeszcze gdzieś założysz. Z Anny Kary podobają mi się krótkie: Maja i Leander. Ale wybór i tak nalezy do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź wszystkie trzy
i przebieraj się średnio co 2 godziny. Koleżanka była na ślubie u takiej panienki to co - Ty będziesz gorsza? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss Cole
Dla mnie numer dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocnarączka
ZDECYDOWANIE 1. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokatka
trojeczka :) przyznam szczerze ze ladniejsza od "glownej" sukni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatrice_pn
nr 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3, ewentualnie 1, chociaż do Ciebie konkretnie na przebranie bardziej pasowałaby mi krótka sukienka (przed kolano, lekko rozkloszowana i z charakterem -jak już ktoś wyżej napisał "z pazurem" :) Będziesz mieć długą suknię do ślubu i na weselu do momentu oczepin, więc po północy doradzałabym coś całkowicie odmiennego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krótka sukienka będzie na poprawiny. :) Widzę, że trójka na prowadzenie się wybija. Pójdę dzisiaj coś przymierzyć to zobaczymy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaje mi sie ze ten caly
i tak wygrala sukienka z golfem, ktorej tutaj nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana wrocławianka
2222222222222222222222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×