Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coccodrilo

prezent dla promotora????????

Polecane posty

Gość coccodrilo

doradźcie co kupic w prezencie dla promotora po obronie. wiem ze kwiaty moglyby wystarczyc ale gosc jest w porzadku, lubie go i jestem mu wdzieczna za pomoc. macie jakies pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry (tylko dobry :) ) alkohol, jakiś z górnej półki. Ja tak zrobiłem, posiedzieliśmy, pogadaliśmy i się miło rozstaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coccodrilo
ale to wypada zeby kobieta facetowi flache dawała? no i nie mam pojecia czy on pije a jesli tak to co pije :D I jaki to jest dobry? jakis koniak, whisky, brandy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coccodrilo
dobra a poza alkoholem wchodzi cos jeszcze w gre? pióro ? no sama nie wiem.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie głupoty, ale jednak
ja miałam promotorkę, więc nie kupowałam alkoholu, ale koleżanki promotorowi kupiły dobre whisky i było to jak najbardziej ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coccodrilo
sory ze ja znowu z tym piorem ale co lepsze w takim razie: alkohol czy pióro :D ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coccodrilo
pytam bo ktos mi kiedys powiedzial ze alkoholu nie wypada :( i badz tu madry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coccodrilo
badziewia nie kupuj :D lepiej ładne kwiatki i tyle, niż kombinować byle co byle było :D nie przychodzi mi do głowy jak na razie nic poza kwiatkami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
według mnie dobry alkohol to zawsze dobry prezent - profesorowie lubią gromadzić takie rzeczy... a dobry, to na pewno jakieś droższe Whisky... mając na myśli droższe, mówię o czymś za około 100zł... te tańsze są zwykłe, bardzo popularne, a więc niezbyt dobre jako wyrafinowany prezent ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dość że dzieciaka zrobił
u nas to jack daniels królował i inne whiskacze, kwiatki i czekoladki były ale najwięcej whisky i flaszek czystych:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
Kwiaty -tylko i wyłącznie .ąlkohol albo z górnej półki albo wcale i trochę głupio ,że od kobiety więc kwiaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coccodrilo
no wlasnie chodzi o to że od kobiety dlatego pytam :D facet - promotor - jest raczej młody i raczej wyluzowany (taka branża;) ) ale przy tym wszystkim jest też baaaardzo dobrze wychowany, powiedzialabym wrecz ma taki przedwojenny sznyt w tej kwestii i boje sie że jak przybędę z flachą - jakakolwiek droga by nie była - to i tak bedzie nie teges :( Problem w tym ze same kwiaty to za mało, chcialabym cos jeszcze, bo jak pisałam - dużo mi pomógł ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie girl
A może jakiś ladny (oryginalny) kalendarz/notatnik na 2011 rok. Chodzi o terminarz. W Empiku czy księgarniach poszukaj. Jesli idziesz sama to nie musi to byc nic wygórowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coccodrilo
sama ide, sama :( dzieki, rozejrze się bo na to nie wpadłam, moze rzeczywiscie coś wyjatkowego znajde..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze jakies dobre slodycze? tzn czekoladki z alkoholem, jakies z wyzszej polki oczywiscie, ladnie zapakowane, wydaje mi sie to dobrym pomyslem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guhwdgihedgfcoisahfidg
Ja miałam promotora takiego w wieku ok. 70 lat, co za alkoholem chyba nie przepada. Nie wiedziałam co mu kupić, kwiaty głupio, alkohol nie, pióra/długopisy eleganckie też nie. No i wymyśliłyśmy z matką, że wszystkim tj. promotorowi i recenzentce,i dziekanowi- małżeństwo) dam słodkie rzeczy. Mama zamówiła u kucharki od ciast takie eleganckie ciasta tj. sernik szachownica i jakaś nutella oraz kilkadziesiąt takich fajnych babeczek, o kruchym spodzie z super zawartością, wszystko ładnie ozdobione na wierzchu. Ciasta podzielono na pół. Mama kupiła do tego takie duże ozdobne opakowania i włożono połówki ciast i po 15 babeczek dla każdego. Całość wyszła nietanio, bo chyba ponad 200 zł za wszystko, ale to nic. Nigdy nie zapomnę ich min - bezcenne :D :P. Chyba pierwszy raz takie coś dostali bo się zdziwili, śmiali, coś zażartowali w stylu 'ojej kiedy my to zjemy', dziękowali a promotor to nawet mnie w rękę pocałował hehe... Chciałam jakiś fajny prezent dla nich i myślę, że im się podobał, a przynajmniej nie zmarnował :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskiww3
a kiedy wręcza się ten preent? czy można np. w innym terminie - na najbliższym dyżurze promotora po obronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saSASADSADA
hej. ja jestem kobietka i tez uwazałam ze alkohol nie wypada. zreszt aiwm ze moj promotor od kobiety by flachy nie przyjał. kupiłam wiec zestaw róznych herbat ładnie zapakowanych w duzym koszuku tam było chyba z 10 rodzajów herbat i inne pierdoły do tego kupiłam duze opakowanie ferrero rocher i dałam mu ładnie zapakowane. w sumie kosztowało mnie to jakies 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coccodrilo
dzieki za wszystkie rady :D co więcej głow , to nie jedna :classic_cool: Coś wymyślę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E-kwiaty.pl
Myślę że w zupełności wystarczy bombonierka i kwiaty,szeroki wybór ładnych bukietów możesz zamówić na www.e-kwiaty.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja promotor nie chciała ani kwiatków ani cukiereczków. Powtarzała, że jeśli chcemy jej podziękować, to żebyśmy przekazali pieniądze na jakiś szczytny cel, a jej wystarczy jedynie ręcznie zrobiona laurka albo chociaż słowo dziękuję napisane na kartce pocztowej... Bardzo mądra kobieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama się bronię w tym roku i najpierw postanowiłam, że nawet kwiatów nie przyniosę, bo się wygłupię. Znajomi ze starszych roczników nic nie przynosili, a alkohol czy jakieś kosztowne prezenty to już w ogóle są fatalnie widziane na mojej uczelni i nie wyobrażam sobie żeby jakiś doktor je przyjął, może tylko wiekowi profesorowie. Konsultowałam to ze znajomymi z innej uczelni- u nich też nawet kwiatka się nie daje. Mam jednak pewne wątpliwości, czytam w necie, że sporo osób coś daje i już sama nie wiem. Nie chciałabym się wygłupić ani wprawić promotora w zakłopotanie. Niby miałam z nim dobry kontakt, mówie mu po imieniu, piwo z nim piłam na praktykach to troche przesada z tymi kwiatami wystartować :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dać alkohol to dla mnie mega wtopa, to po prostu nie wypada, jak w dobrych stosunkach by się nie było i tyle :o nie rozumiem jak to może komuś przyjść do głowy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na mojej uczelni raczej nie widziałam nikogo z kwiatami na obronie. Mój promotor mi pomógł i mogłam na niego liczyć, chciałabym mu jakoś podziękować, ale bez nietrafionych prezentów i żeby ani mi ani jemu nie było głupio.. pomyślałam o jakieś fajne kartce, laurce związanej z tematem mojej pracy, zabawnej i do tego np symbolicznie coś słodkiego? co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahaak
Ja wraz z koleżanką z racji tego, że bronimy się tylko dwie kupiłyśmy spinki do mankietów kupione w Aparcie :) Nasz profesor to typowy elegant, mam nadzieję, że mu się spodoba prezent ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my powoli zaczynamy o tym myśleć bo u nas w marcu obrony, myślę, że jednak dość minimalistycznie trzeba do tego podejść bo też może czuć się ktoś zakłopotany, chyba postawimy na klasyczne, eleganckie pióro, w http://www.abernatopen.pl/ widziałyśmy fajny wybór i myślę że to będzie prezent na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×