Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Estera0904

Poradzcie z h&m . Zależy mi na czasie .

Polecane posty

Drogie Panie . Kupiłam córeczce bluzę typu miś z h&m . http://allegro.pl/mis-bluza-kurtka-uszka-hello-kitty-h-m-80-86-i1316324360.html . Bez zastanowienia kupiłam rozmiar 74 . Chce aby ona na wiosne (w kwietniu mała będzie miała rok , ale nie ejst zbyt duża ) była dopasowana . Mam okazję wymienić ją na rozmiar większą lub zostawić ten rozmiar . Jaką rozmiarówkę ma h&m - zawyżoną , czy też nie ? Poradzcie bo już sama nie wiem co robić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak masz okazję
to wymień na minimum 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona...
Ja jak kupuje w h m to azwyczaj rzmiar mniejsze bo nmeracja jak na moja corke zawyzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła * mama
Ale śliczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak masz okazję
Napiszę tak, bez sensu jest zakładać dziecku taka bluzę pod kurtkę zimową, bo jest za gruba, dlatego myślę, że powinnaś kupić większą. moja córka nosiła 86 z h&m jak miała roczek, ubranka nie były może dopasowane, ale taka bluza nie musi być obcisła, szczególnie, że te rękawki fajnie się układają, nawet jak sa trochę dłuższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak masz okazję
Sama nie zrozumiałam tego co napisałam;) Z tą kurtką zimową chodziło mi o to, że jak kupisz 74, będzie dziecku pasowało w okolicy lutego, a na wiosnę rękawy mogą być za krótkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie bez sensu pod kurtkę zimową,czym grubiej dziecko ubrane tymbardziej ogranicza mu ruchy,lepiej kup większą na później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ma 14 miesiecy i kupuje ciuszki 86/92 zależy jaka firma. Ciuszki które dostała z USA rozmiar na 18mc są na styk a na 24mc są dobre. Rozmiar rozmiarowi nie równy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×