Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mmmmm321

Możliwość zarobku

Polecane posty

Gość mmmmm321

Idealna opcja dla biednych studentów i nie tylko!!! Jestem studentką która nie ma zbyt wiele czasu na pracę z porządną wypłatą. Dzięki temu programowi osiągnęłam baaardzo dużo pieniędzy! W tym miesiącu dzięki tej stronie otrzymałam 2235zł!! Z miesiąca na miesiąc jest coraz lepiej! DOBRY ZAROBEK zapraszam na stronę http://dobryzarobek.pl/index.php?id=46d5d7f5 69fae8e693b6150db649a2c8 Liczę że będzie nas w gronie coraz więcej Spróbuj swojego szczęścia, myślę że naprawdę WARTO! Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLM-owiec
widze ze ta piramida finansowa nigdy sie nie znudzi. czego to ludzie nie wymysla zeby zarobic. piramida pod przykrywka jakiegos programu partnerskiego hehe zal ludzi ktorzy sie nabieraja na to gowno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmm321
zal to mi jest Ciebie :) Próbowałaś/eś zalogować się na tej stronie????????? Wszystko pilnuje system w którym nie ma możliwości aby kogoś oszukać. Każdy przelewa 5zł danej osobie, a nie właścicielom tej stronie. Oni nic na tym nie zarabiają. Osobiście bardzo cieszę się że istnieje taka strona, gdyby nie ona nie miałabym tych pieniędzy! Zachęcam każdego kto chciałby zarobić trochę kasy. Im więcej ludzi tym lepiej!! pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhkghdfv
e tam zwykla piramida. naciagacze i nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmm321
niby kto kogo naciąga??? raz płacisz danej osobie 5zl i to wszystko..później zbierasz plony swojej pracy :) które są znacznie większe niż 5zl!!! lepiej odmówić sobie raz piwa i zainwestować te 5zł! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgdsfgv
to pokaz mi dowod na to ze zarobilas cos na tym to wtedy moze uwierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×