Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asia Kauli

Szukam małej_agatki, lub mam które używały Romera Baby Safe.

Polecane posty

Gość Asia Kauli

Mam pytanie: czy w foteliku Romer Baby Safe, w modelu z budką chowaną za zagłówkiem i naciąganą na uchwyt, budka ta dobrze osłania dziecko? Czy nie jest za krótka i zbyt zadarta w górę? Nie widziałam ich 'na żywo', ale na zdjęciach tak to właśnie wygląda. Jak sobie radziłyście, kiedy chciałyście osłonić dziecko przed rażącym słońcem albo mżawką? Czy ona jest bardzo rozciągliwa? Czy da się ją razem z rączką przesunąć bardziej do przodu, tak żeby bardziej zacieniała siedzisko fotelika? Dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia Kauli
Hej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia Kauli
Na prawdę nikt z was go nie miał? To jakie macie foteliki? Byłam przekonana, że całkiem sporo osób się zgłosi poza małą_agatką, a to taka cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia Kauli
a tu taka cisza. *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia Kauli
Up!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moze dzis mi sie poszczesci
wiec podnosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość concertowa mama ania
ja mialam ten fotelik wygodny i paktyczny synowi bylo w nim wygodnie teraz przesiadlismy sie na wiekszy ale z tej samej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No dobrze ale chodzi mi
kontretnie o pytanie zadane w pierwszym poscie. :) Chetnie sie dowiem jak to jest z ta budka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :) powiem szczerze ze nie wiem. ja nigdy nie używałam fotelika jako zastępcy dla gondoli, mój synek szczerze nienawidzi fotelików samochodowych, więc jak tylko jazda się kończyła on był wyjmowany z nosidełka i już. fotelik zawsze był wpięty w samochodzie. więc niestety mimo szczerych chęci pomóc nie umiem. spróbuj jednak poszukać fotelika na żywo, wpiąć go do samochodu, obejrzeć dokładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Agatko jesteś???????
Mnie nie chodzi o samo wpinanie do stelaza w zastepstwie gadoli, tylko o jego budke - chodzi o pytanie z 1-go postu. :) Dzieki za odzew tak w ogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Agatko jesteś???????
Interesuje mnie ta konkretnie marka, bo tylko ona da sie wpiac do Britaxow. Mieszkam w centrum miasta, wiec nie potrzebuje gondoli (przekonalam sie na 1-wszym dziecku). Teraz mam lekki stelaz po spacerowce dla starszego dziecka, wiec z tym fotelikiem bylby fajny travel sys. Tylko czy one sa wystarczajaco osloniete kiedy naciagana jest budka? Bo nie chcialabym zeby zupelnie nie chronila przed wiatrem lub mrzawka. Jak bylo u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Agatko jesteś???????
mzawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Agatko jesteś???????
Chyba uzywalas czasem budki, prawda? :) Nigdy nie zdarzylo ci sie jej uzyc? Nie mozliwe. Chetnie bym je obejrzala, ale w najblizszym sklepie mam same Maxi-Cosi, Graco i polskie. Nie bardzo mam po drodze do wiekszego sklepu ze wszystkimi markami, wiec probuje tutaj sie czegos dowiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie nie! nigdy tej budki nie naciągałam :P na prawdę! moje dziecko tak wyło w foteliku że nie miałam serca korzystać z niego dłużej niż to absolutnie konieczne! jak wychodziliśmy ze szpitala to miałam inny fotelik i w nim naciągnęłam budkę, ale już kolejna podróż autem była w romerze i tu nie naciągałam budki, bo fotelik byl w samochodzie, wynosiłam małego z domu i w aucie wkładałam do fotela, pędziłam na miejsce i wyciągałam synka. masakra jakaś :P teraz jest nieco lepiej, choć też spokojna jazda trwa max 20 minut, potem zaczynają sie dantejskie sceny (chyba ze śpi to godzinę śpi spokojnie, potem płacz, kręcenie...koszmar)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie sprawdzę tego teraz, bo fotelik mam schowany na strychu w domu teściów, a będę u nich nie wiem kiedy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Agatko jesteś???????
Uuuuj :( Taka szkoda... No trudno, moze ktos jeszcze mi cos napisze. W kazdym razie dzieki za odpowiedz. ;) Dziwie sie tylko, ze tyle roznych ludzi siedzi na tym forum i nikt oprocz ciebie nie mial Romera, a to przeciez fotelik ze scislej czolowki. Hmmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość produkty brevi
ja akurat mialam maxi-cosi dla noworodka i tam tez sie naciaga budke,ale to raczej chroni bardziej od slonca moim zdaniem. Ja ze 2 razy przewiozlam dziecko w tym foteliku na stelazu bugaboo kiedy jechalismy na zakupy,ale byl taki pokrecony jak paragraf i w dodatku wcisniety w fotelik - po 2 godzinach mial prawie odparzona pupe, w gondoli jakos nie bylo takiego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość produkty brevi
a drugi fotelik 9-25 kg mamy z britaxa,ale nie romer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Agatko jesteś???????
Ja tez mialam wlascie M-C (Cabrio) ale w Romerach ta budka jest zupelnie inna. Tylko material moze ten sam, ale pozycja totalnie inna, dlatego jestem ciekawa jak z nia jest. Do aktualnego stelaza nie wepne niestety Maxi-C. Dzieki za posta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość produkty brevi
a, widze romera na ich stronie - ale ta budka to chyba jest troche inna niz w maxi-cosi bo ona sie sklada w harmonijke wiec jest jakby ozebrowana a a maxi-cosi to tylko sie naciaga i wciska za oparcie taki elastyczny material, nieusztywniony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość produkty brevi
ale pewnie najlepiej byloby to dotknac na zywo :) Moze akurat ktos sie w koncu odezwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Agatko jesteś???????
naciagana znaczy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×