Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ghvjvjgvjj

ile was kosztował calościowy remont kuchni

Polecane posty

Gość shr

Ja korzystalem z uslug firmy remontowej All Concept Jakub Dalkowski jestem bardzo zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galanti

Rozpiętość cenowa jest tutaj widzę ogromna. Mnie remont kosztował mniej niż zakładałam, bo pomogła mi w dborze  i zakupie materiałów firma wykonawcza (Complete Home). Dodatkowo zajęli się też pomocą w uzyskaniu finansów na remont. Polecam takie rozwiązanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikada
Dnia 15.11.2010 o 00:19, Rosalinda Paczeko napisał:

Gdzie kupujecie meble ?

Ja od niedawna kupuję w Home Concept, mają bardzo duży asortyment i dobra jakość mebli, jak dla mnie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalize

Kuchnię akurat wykonała nam firma na wymiar, przynajmniej każda wolna przestrzeń jest super zagospodarowana. Mam w końcu wiele miejsca na akcesoria kuchenne. Jeśli chodzi o baterie kuchenne tu zamawiałam w Sotbe. Baterie w stylu skandynawskim, ale na prawde robią wrażenie https://sklep.sotbe.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwinka

My z mężem kupiliśmy nowe fornty kuchenne w firlme Prolack i jesteśmy bardzo zadowoleni 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dramat

6tys remont kuchii ? macie tam czajnik i kuchenkę mikrofalową a naczynia myjecie w wiaderku chyba. Stolik plastikowy i tyle Ludzie żal mi was. Meble ok 15tys sprzęt ok 10 + robocizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bilbo

Kamień w mieszkaniu wygląda genialnie, dlatego też chciałem to w swoim mieszkaniu. Biuro DD Projekt, które zajęło się remontem i aranżacją mojego mieszkania wzięło to pod uwagę i zrobili moje mieszkanie w taki sposób jaki chciałem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×