Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ghvjvjgvjj

ile was kosztował calościowy remont kuchni

Polecane posty

Gość ghvjvjgvjj

chodzi mi o wszystko meble, blaty, zlewozmywak, bateria, kuchenka,okap, lodówka, płytki, inne materiały typu tapeta, ewentualnie zmywarka, mikrofala itp. szuakm po necie i ceny sa rozbieżne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kattka11111
40 tysięcy ale same meble 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghvjvjgvjj
no cóz na meble za 25 tys mnie nie stac myslałam o średnim standardzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge ci powiedziec ile ja dalam bo jestem w trakcie remontu calego mieszkania. 8 tys meble, 1,5 tys granit na sciane, 1 tys plytki na podloge, 6 tys sprzety kuchenne (lodowka, zmywarka, plyta, piekarnik) reszta przede mna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja płaciłam
800 zł za metr bieżący mebli, do tego zmywarka. lodówka,płyta elektryczna, piekarnik, zlew itp. ok.3000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghvjvjgvjj
myslałam, żeby się zmieścić w 6 tys. na same meble płytki to tylko na ścianę do połowy, bo podloga jest ładna lodówka jest kuchenka mam nadzieje nie wiecej niż 1200 potrzebny mi jest zlewozmywak, bateria, okap, bez zmywarki, ale mikrofala by sie przydała licze na to 12 000, aha jeszcze elektryka i lampy zwariuję :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy jaka duza masz ta kuchnie. ale generalnie kuchnia jest najdrozsza. ja juz swoja przebolałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przeleciałam salony w moim miescie i w koncu staneło na głupiej ikei. RBW wyliczyli mi na 10 tys gole meble, w innym na 12 z kawałkiem a ikea wyszła 8 tys. jak sie rozpieprzy to będzie mniejszy płacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas
całościowy koszt kuchni wyszedł nas pomiędzy 8-9tys Ale sprzęt zaczęliśmy gromadzić na pól roku przed remontem tzn szukaliśmy "okazji" i cały sprzęt kupiliśmy w promocjach (zaoszczędziliśmy około 2 tys zł w ten sposób a kupowaliśmy lodówkę płytę piekarnik okap mikrofalę i zmywarkę wszystko pod zabudowę oprócz lodówki) meble zaprojektowaliśmy sami (stolarze w okolicy za ten zestaw chcieli od 9 500 do 12 000 my zamówiliśmy w juanie za 2 500 tylko trzeba było tygodnia czasu żeby mebelki poskładać) płytki kładliśmy tylko między szafkami więc wyszło nam coś około 300 zł. Dodatkowy koszt byłby gdybyśmy musieli zapłacić elektrykowi za wszystkie podłączenia ( za sam materiał czyli kable, kontakty, halogeny ect zapłaciliśmy coś około 500 zł robocizna pewnie kosztowała by drugie tyle ale brat mój jest elektrykiem więc mieliśmy to za free)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROSALINDA PACZEKO tez sie nad nimi zastawiałam ale poczytałam topic na kafe i zrezygnowałam. ikea wygląda solidnie i podobno maja niezły serwis ale pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
40 tysięcy ale same meble 25 chyba was zabije smiechem frajerzy. Znam ludzi co stawiali cale domy z wykonczeniem za 70 tys. .... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asda.. ja dla siebie nie widze nic w ikei :( Szukam czegoś klasycznego, brąz.. Te BRW mi podchodziły gdyby nie okleina. Jak szukałam po innych salonach to zaraz też 15 tyś i lepiej .. horror jakiś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wybrałam lakierowane (białe z stalowym blatem) wiec pal licho czy beda z RBW czy ikea. w ikea jest taka linia z frontami adel czy jakos tak - cos a la drewniane... jakoś mam zaufanie do tej sieciówki. tyle osób ma i chwali więc może wytrzymają te 10 lat i u mnie ;) ja RBW nie biorę - po lekturze kafe przestraszyłam się i to mocno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. wiem co czujesz! początki z remontem kuchni to masakra! jak słyszałam te ceny lecące w tysiącach to az mi się słabo robiło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie boisz się ze ta okleina będzie odchodzić od płyty? ja pierwotnie też miałam brać takie meble ale widziałam jak u kumpeli przy piekarniku okleina pod wpływem ciepła odeszła od frontu. stad zmiana na lakier. trochę droższy ale możne trwalszy?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem co czujesz - ja chyba nie wybiorę nigdy mebli do sypialni którą muszę zgrać z biurkiem i biblioteką bo mam masę książek ;) o pokoju dziennym nie wspomnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boje się właśnie dlatego nie wiem już gdzie szukać. 15 tyś też nie mam ochoty płacić :( Szczególnie, że wymieniam wszystko od okna po lodówke ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
Ja niedawno odnowilam super stare szafki - ze wygladaja jak nowe. Dalam okleine samoprzylepna w kolorze orzecha. Dalam ja tez na lodowke. Wydalam na to ok. 100 zl. W ten sposob mozna nawet co roku diametralnie zmieniac wyglad kuchni. Jak sie komus znudza stare plytki, to zamiast je wymieniac na nowe, mozna je pomalowac specjalna farba do glazury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 tys bym nie dała. pomyśl ze płacąc ok 8 tys możesz szybciej wymienić na nowe. ja bałam się tez zamawiać u lokalnego stolarza bo moja mama tak zamówiła i ta kuchnia niby ładna, niby nowa, niby nie droga ale patrzysz na nią i tu ci nie gra, tam nie pasuje, tu listwa taka ze masz ja ochotę wywalić... i tak chodziłam, chodziłam i wychodziłam ta głupią ikea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jak się ma co oklejać i malować to można kombinować i szaleć. ja nie mam nic więc startuje od zera :) ja mam mały za to pokój dzienny - szukam właśnie jakiejś narożnej i małej (zgrabnej) oraz w miarę taniej kanapy... i już ciemność widzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka)))
45 tys zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitalianka
mam małą kuchnie ale całość kapitalnego remontu wyszła około 30 tysięcy. drogo ale postawiliśmy na lepsze materiały bo kupowalismy sopro. później będziemy zmieniać tlyko meble bo o płytki nie trzeba będzie się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×