Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta19870

Dodatkowa praca

Polecane posty

Jest to możliwość zarobku bez żadnej umowy, szefa i co bardzo ważne bez ryzyka finansowego. Nie potrzeba do niej żadnego wykształcenia czy wieku. Zapraszam do klubu oriflame. Prezentujesz katalogi swoim znajomym, rodzinie, sąsiadom itp., zbierasz zamówienie i składasz go przez internet. To jest proste! Zarabia się 30% na każdym produkcie. Jeśli nie chcesz ich sprzedawać robisz zamówienia dla siebie i rodziny, na własne potrzeby. Każda osoba, która zapisze się u mnie dostanie ode mnie: aktualny katalog, cennik oraz ulotki, a co najważniejsze stałą pomoc w stawianiu pierwszych kroków. Co ważne na każdego nowego konsultanta czekają prezenty (dwa razy po 40zł i śliczny zegarek) oraz 20 próbek perfum i kremów za jedyne 2zł od oriflame! Jeżeli jesteś zainteresowana zapraszam Cię na moją stronę www.martak.mojeori.pl - tam możesz pobrać darmowe vademecum, z którego dowiesz się wszystkiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeśli chcesz dorobic to
a ja polecam gre puzzle Musisz ułozyc puzzle szybciej od przeciwnika i za to dostajesz kase mozna wygrac za dzien nawet 100 zł http://puzz.pl/?p=pfqvQ0OTVpZW wygrałam w jeden dzien 40 zł:):) Polecone przez znajomą:) rejestracja 2 zł przez sms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×