Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość HelloKitty32

Jaki suplement diety najlepszy w ciąży??Jakie witaminy bierzecie????

Polecane posty

Gość nat

Ja właśnie jestem w swojej pierwszej ciąży i teraz też biorę mama dha premium +, mój ginekolog mi to polecił bo po badaniach krwi wyszło, że mam anemie.. poza tym oprócz kwasu foliowego ma przede wszystkim DHA i dużą ilosć wit D- mam nadzieję, ze mój maluszek będzie miał mocne kości 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peliona

Przez długi czas brałam tylko kwas foliowy, bo myślałam, że to wystarczy, ale dość często łapały mnie w ciąży skurcze nóg. No to przerzuciłam się na jakieś bardziej kompleksowe witaminy i minerały i łykałam mama dha premium, bo tam przy kwasie foliowym jest w jednej tabletce magnez, nie mówiąc już o witaminie D, jodzie i DHA. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejt

Oprócz oczywistego kwasu foliowego biorę Naturell Omega-3 1000, lekarz mówił, że dobrze wpływa na rozwój dziecka (wzrok, serce, mózg). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina

ja z kolei zaczęłam suplementować mama dha premium +, wyczytałam, że PTG rekomenduje branie leków zawierających kwas foliowy, wit d3, oleje dha, jod i magnez i okazało się, ze wszystko to ma właśnie ten suplement. Bardzo dobrze się po nim czuję, wyniki badań mam bardzo dobre, nastrój wyrównany i nie płacę kupy kasy na każdy skłądnik oddzielnie, bo wszystko jest w jednej tabletce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×