Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MEBLE K&D

Jakie macie oczekiwania w stosunku do mebli?

Polecane posty

Gość MEBLE K&D

witam, Niedawno otworzylam salon meblowy i chciałam was bardzo prosić abyście napisali jakie oczekiwania macie w stosunku do mebli ( takie informacje sa dla mnie naprawde bardzo przydatne w tworzeniu ofert ) W naszym salonie możne kupić meble z litego drewna brzozowego oraz materace Janpol, dajemy 2 letnia gwarancje , prowadzimy sprzedaż internetową oraz ratalną. Będę bardzo wdzięczna za każdą odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia Kauli
No dobra, więc będę pierwsza: 1) Żeby miały piękną formę i były funkcjonalne - uwielbiam za to skandynawskie wzornictwo! 2) Żeby miały lekką strukturę. 3) Żeby miały ciekawe barwy - nie lubię koloru lakierowanej sosny, ani buczyny, bo kojarzą mi się z nieciekawymi meblami sprzed lat. 4) Żeby były solidne dość - tj. żeby miły dobrej jakości prowadnice, zawiasy, śruby, itd. Pozdrawiam i życzę powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1-solidne 2-estetyczne kształty- na pewno nie za bardzo nowoczesne bo nie lubię czuć się w domu jak w biurze 3-ciepłe kolory 4-funkcjonalność 5-wymiary najlepiej na zamówienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanie i to najwazniejsze
bo obojetnie co to mialby byc za salon, jezeli mam plaicic tyle samo co w Ikei to i tak wybiore IkEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEBLE K&D
Nie ukrywam że meble nie są tanie ponieważ to jest lita brzoza, brzoza jest bardzo trwala. Meble sa bardzo solidne i pieknie wykonczone z dbaloscia o detale. Oczywiscie mamy mozliwosc zamowienia mebli na indywidualny wymiar, mamy tez duzy wybór kolorów miedzy innymi: naturalna brzoza, biały, kasztanowy, dębowy, mahoniowy, orzechowy, hebanowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ukradles mi pseudo :)
- zeby byly z prawdziwego drewna - dobrze wykonane - na porzadnych sprezynach (kanapy) - duzy wybor obic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEBLE KD
Sprzedaży ,ebli tapicerowanych nie prowadzimy. Tylko meble 100% drewniane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ukradles mi pseudo :)
Ja Ci tylko odpowiadam na pytanie. A kupne meble mi niepotrzebne, bo jestem architektem i mam faceta stolarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×