Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olala22

wozek?

Polecane posty

Gość olala22

czy ktos z was kupywal uzywany wozek z allegro? jak wrazenia czy byl tak jak go opisywano i tak jak na fotkach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
używanego wózka nie kupowałam ale sprzedawałam. Raz kupujący przyjechał do mnie do domu już po wygranej aukcji, dokładnie sobie jeszcze wózek pooglądał i jak sam powiedział upewnił się że chciał go kupić :D i co mnie zaskoczyło Pan przywiozł jeszcze dla mojego synka Kinder czekoladki :D aż mi głupio było :D a 2 razem sprzedałam wózek na allegro - taki pakowany do plecaka, z przesyłką i też Pan był zadowolony. ja wysyłałam Panu zdjęcie wózka z wakacji i nawet Pan mi po czasie wysłał zdjęcie tego samego wózka w tym samym miejscu :D tylko że ja robie baardzo szczegółowe opisy wózka i jeszcze dokładniejsze zdjęcia. kazda ryska czy jakikolwiek inny minus zawsze fotografuje, i o dziwo wcale to kupujących nie odstrasza, wręcz przeciwnie, na brak kupujących nie narzekam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz dokładnie przeczytać opis aukcji, zapytać czy zdjęcia są realne i sprawdź komentarze sprzedającego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiście polecałabym raczej poszukać w swojej okolicy komisów dziecięcych, u mnie np. Pani dolicza sobie 10-20%, tak więc przy wózku za 500zł to prowizja komisu wychodzi podobna jak przesyłka a zawsze lepiej na żywo zobaczyć, no chyba że polujesz na jakiś konkretny sprawdzony model..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala22
tak wypolowalam ale felerny jak cholera kupilam implasta i okazal sie popsuty kola wogole nie skrecaja wyblakniete kolory masakra ale naszczescie sie dogadlam i odda mi kase a ja odesle mialam implasta drivera 5 lat temu do dzis jezdzi a to jak ci ludzie dbali o ten wozek masakra rupiec jednym slowem a wciskali kit ze wpelni sprawny itp......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliczek

Pierwszy wózek dla starszego syna kupiłam używany i nie polecam - zniszczony, a na zdjęciach cud miód. Ostatnio kupiłam nowy dla młodszej córki w sklepie Tosia i jestem bardzo zadowolona - jakość, piękne wykonanie i cena w sam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×