Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lalilo

samsung galaxy tab dla kobiety

Polecane posty

Gość lalilo

zastanawiam sie nad kupnem na firme samsung galaxy tab, jako ladnego i schudnego organizera, i urzadzenia multimedialnego na podroze, czy ktoś już posiada to urzadzenie i moze sie pochwalić wrazeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj chlopak to ma :) Z tego co ja wiem, to ekran jest duzy i dotykowy. Oraz to, ze ma 2 kamerki - do wideo polaczen i normalnego krecenia swiata. :) Jak wroci z pracy to zapytam o wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stirrli
Ten tab posiada 7-calowy wyświetlacz dotykowy TFT LCD o rozdzielczosci 1024 x 600 pikseli. Zdecydowanie wystarczy to kazdej kobiecie jednoczesnie nie zajmujac duzo miejsca w torebce. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miecocoa
jesteś pewna, że ma właśnie taki sprzęt- ten jest od niedawna w sprzedaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam samsunga galaxy s
I jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miecocoa
galaxy s to chyba zwykła komórka a galaxy tab to tablet. ale skoro nazwa jest podobna to pewnie sporo je łączy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samsung galaxy tab to tablet, ma w sobie funkcje telefonu komorkowego, laptopa, polaczenie z internetem, aparat, organizer, i 7calowy ekran zabawka godna uwagi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bigdaddy5
Ja bym nie nazwal tego zabawka. To jest cudo na, ktore od dawna czekalem! Po prostu wow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miecocoa
jak dla mnie zabawka, gadżet. coś dla facetów. tablety mogą być nową modą na miare odtwarzaczy mp3 jeszcze 5 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie masz racje. Juz widac jak ludzie chodza wpatrzeni w komorki ogladajac filmiki. Przeskoczenie na wielofunkcyjny bardziej rozbudowany telefon to kwestia czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie to pozytywna zmiana w trendzie ! koniec z mikroekranami i psuciem wzroku, zarazem mobilny i wygodniejszy net niz w laptopach, telefon, organizer, video w podrozy, o ile tylko nie masz mikrotorebki to spokojnie samsung galaxy tab sie pomiesci i warty jest uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miecocoa
gadżet wspaniały, naprawdę chciałoby się go mieć. ale zakup taki trzeba mocno przeanalizować. porównać z konkurencją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boffi
mala dama: A jaki aparat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umca
aparat 3,2 i 1,3 MP, fajna aplikacja do robienia panoramek, szybka kamerka, ale najlepsze sa chyab aplikacje pod android, szczegolnie mnie sie podabala google sky do ogladania nieba noca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mam takie pytanie odnosnie ogladania filmow. Mozna ogladac filmy fulll HD czy ten tablet nie da rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bigdaddy5
Mozna. To urzadzenie posiada procesor 1Ghz i jednoczesnie producent zapewnia, ze mozna normalnie ogladac filmy HD na tym tablecie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miecocoa
google sky map: Po uruchomieniu aplikacji na ekranie pokazuje się fragment nieba wraz z opisanymi gwiazdami i planetami. Wystarczy poruszyć telefonem, aby zobaczyć inny wycinek gwiazdozbiorów. Telefon oczywiście musi być skierowany do góry, w przeciwnym wypadku będziemy oglądać gwiazdy, które widać na drugiej półkuli Ziemi. Możemy oczywiście wyłączyć funkcję kompasu i ręcznie przewijać ekran, ale wtedy aplikacja traci cały urok. i to można z android market sobie tam ściągnąć po prostu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opelka11
z tego co wiem to aplikacji do androida jest bardzo duzo, i coraz wiecej, i wiele z nich jest darmowych, takze uzytkownikom zapowiada sie wiele z nim zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opelka11
>>>lalilo zastanawiam sie nad kupnem na firme samsung galaxy tab, jako ladnego i schudnego organizera, i urzadzenia multimedialnego na podroze, czy ktoś już posiada to urzadzenie i moze sie pochwalić wrazeniami?>>>> jak dla mnie to ciekawe rozwiazanie, do damskiej torebki to sie raczej nie zmiesci :)ale jako forma organizera, czy odtwarzacza multumedialnego w podrozy to sie napewno sprawdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxx1
pisze sie w internecie, ze nawet prezydent Rosji ma galaxy tab :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miedwiediew? Heh no to jak taki boss uzywa Galaxy Taba no to rzeczywiscie musi to byc dobry sprzet. Jak ma tyle kasy i kupil akurat to, to musi cos znaczyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opelka11: Jak widzialam zdjecia to spokojnie sie zmiesci. ;) Chyba, ze do malej na impreze, w ktora jedynie da sie upchac portfel i komorke i nie starcza miejsca na klucze do domu. Hah, do tej bedzie rzeczywiscie problem. :D Ale do codziennej - zero problemow. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askakaska22
mnie sie wydaje , ze takie 7 cali, czyli ok 20cm, przekatnej, (tak wiem ile to jest :P ) to taka rozsadna wielkosc, ni to za male , ni za duze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miecocoa
Miedwiediew jest gadżeciarzem, ma fure aparatów, komórek i innych urządzeń. widziałem zdjęcie jego z galaxy tabem, na jego blogu (!) można o tym poczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miecocoa
askakaska, jasne- dla mnie też to idealna wielkość :) i do torebki i film obejrzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie fajnie sie oglada filmy. ;D Jak gdzies jedziemy z chlopakiem autem to ja ogladam sobie filmy na tablecie. Pozniej krzyczy, ze mu rozladowuje baterie, hah ;D Ale spokojnie 3 filmy mozna ogladnac pod rzad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RyszardEEE
A jak jestemy przy samochodach to posiada ten tablet gps?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×