Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lalilo

samsung galaxy tab dla kobiety

Polecane posty

Gość Jagodaa738
A mam takie pytanko. Dobrze sie pisze w dlugich paznkokciach na klawiaturze? Bo z niektorymi komorkami to jest klopot zeby trafic w te male przyciski :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysof
poszukaj sobie na necie, lub na YT, testów strzelania z gumowych kul z bliska do ekrany tego samsunga !!! nawet ryski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miecocoa
nie ma problemu z paznokciami na pewno. bez przesady- to są nowoczesne ekrany super czułe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miecocoa
3 filmy aż pójdą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"3 filmy aż pójdą??" Tak :) Jak jedziesz w jakas dluga podroz to spoko sprawa - np. w pociagu zamiast gapic sie w okno albo podloge to mozna sobie filmy poogladac. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A mam takie pytanko. Dobrze sie pisze w dlugich paznkokciach na klawiaturze? Bo z niektorymi komorkami to jest klopot zeby trafic w te male przyciski :/" Ja nie mam problemow. ;) klawisze sa wieksze, niz w komorce do tego szybciej sie zdecydowanie pisze i nie zarysujesz tego ekraniku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaleznie od czestotliwosci sprawdzania godziny, dzwonienia czy cokolwiek to kilkanascie-kilkadziesiat godzin. Ale serio ciezko sie oderwac od niego, wiec bateria szybko zlatuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krymlls
Jak sie obroci ekranem to pulpit sie przekreca samoczynnie tak? Na czym to polega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belsprout
Mi sie cos zdaje, ze dziala to na zasadzie zyroskopu. Tak samo samo kompas w tym tablecie, czy google sky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysof
nie wiem na jakiej zasadzie ekran wychwytuje polozenie urzadzenia, ale dziala, wiekszosc urzadzen z androidem tak dziala, moze to i zyroskop, choc to mi sie kojarzy tylko z samolotem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysof
>>>"A mam takie pytanko. Dobrze sie pisze w dlugich paznkokciach na klawiaturze? >> galaxy tab ma chyba ta sama funkcje co galaxy s, tzn swype, taki system pisana, i to znacznie ulatwia sprawe, wiec Twoje pasnokcie nie powinny ci przeszkadzac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chyba, ale na pewno :) Chociaz ja osobiscie jestem przyzwyczajona do zwyklego przyciskania w klawisze jak na klawiaturze komputera. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabaretka2220
Jakie karty mozna wkladac zeby powiekszyc miejsce do zapisu filmikow na tym teblecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miecocoa
zapewne karty microSD. gdzieś pisało, że powiększają pamięć ogólną dwukrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miecocoa
a jest ten taki ekran. że zsuwając dwa palce jest zoom in a rozsuwając zoom out??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorientowany44
karte microSD mozesz wsadzic do teg tabletu o pojemnsci max. 32GB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'zapewne karty microSD. gdzieś pisało, że powiększają pamięć ogólną dwukrotnie' Jesli masz tablet 32GB to tak. 32+32 Natomiast jak masz tablet 16GB to 16+32 mozesz zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'a jest ten taki ekran. że zsuwając dwa palce jest zoom in a rozsuwając zoom out??' Tak, jest funkcja multitouch. Fajne jest to jak sie czlowiek bawi Google Earth. Przy czytaniu gazet tez mile, nie trzeba nadwyrezac wzroku. Wystarczy dozoomowac. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALusiaaaa
A czy jest jakis pokrowiec w zestawie dolaczony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miecocoa
a multitouch właśnie. bardzo pomocne i nie wyobrażam sobie, żeby w dotykowym urządzeniu tej klasy i tej wielkości tego nie było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysof
pokrowce, etui, rysiki, to ekstra dodatki,, nie ma ich w standardowej paczce, mozna dokupic, lub niezaleznie nabyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysof
>>>>BloodyMary 'a jest ten taki ekran. że zsuwając dwa palce jest zoom in a rozsuwając zoom out??' Tak, jest funkcja multitouch. Fajne jest to jak sie czlowiek bawi Google Earth. Przy czytaniu gazet tez mile, nie trzeba nadwyrezac wzroku. Wystarczy dozoomowac. >>> przede wszystkim jest to opcja wykorzystywana przy przegladaniu zdjec, przeciaganie zeby powiekszyc czy zmniejszyc obrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysof
>>>>BloodyMary 'zapewne karty microSD. gdzieś pisało, że powiększają pamięć ogólną dwukrotnie' Jesli masz tablet 32GB to tak. 32+32 Natomiast jak masz tablet 16GB to 16+32 mozesz zrobic>>>> a mnie zastanawia czy bedzie mozliwosc niedlugo, czy pozniej wsadzenia kart wiekszych jak 32GB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miecocoa
a tak szczerze to po co większa karta? nie dobijesz do granic pojemności w galaxy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miecocoa
a takie typowo kobiece funkcje tego urządzonka to co może być np.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysof
kobiece? ladny wyglad, duzy ekran, aparat, filmy, gps, organizer, bo ja wiem co kobiecei moze jeszcze sie podobac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysof
>>>a tak szczerze to po co większa karta? nie dobijesz do granic pojemności w galaxy.>>> zalezy ile bede go uzytkowal, jesli lata to moze byc za mala pjemnosc, ale z drugiej strony 64GB to polowa mjego dyssku w laptopie, i jakos daje rade na 70% pojemnosci od paru lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaRED
Ile mozna filmow obejrzec na tym tablecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×