Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość some kind of me

jestem brzydka...chciałabym poznać kogoś,kto nie będzie tego zauważał...

Polecane posty

Gość some kind of me

jw...mam w sobie dużo ciepła i kłębiących się uczuć.Mam też duże potrzeby seksualne...ale jestem potwornie nieśmiała przy okazji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malopolanin25
A z skąd jesteś? Jakie województwo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawaj foto
zobaczymy co da sie zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość some kind of me
łódzkie co da się zrobić?operację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokaz fotoska
Pokaz fotoska a ktos moze postara sie zaspokoic Twoje potrzeby seksualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez go lepiej zostaw
w domysle: pokaz fotoska, jak nie jestes az taka maszkara, to jakis dewiol stad ciebie ewentualnie przeleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość some kind of me
kobieta musi być piękna..też bym chciała ale nie jestem.nie mam zeza,garba,nie kuleję,mam wszystkie zęby.Ale jestem brzydka,gruba.na ulicy nikt nie zwraca uwagi na takie jak ja,chyba,że je nadepnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez go lepiej zostaw
wierz mi, gusta sa rozne ;) a twoja niesmialosc tylko niepotrzebnie nakreca twoje kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość some kind of me
tu w sumie nie chodzi o przelot..facet to facet..zamknie oczy i pojedzie.Ale..brakuje mi kogoś.Nie związku..nie chcę ograniczania przestrzeni.Chcę z kimś pobyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość some kind of me
wiesz..mam 28 lat,z nieśmiałości się już raczej nie wyleczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość some kind of me
a tak btw...fascynuje mnie fakt,że są takie masy facetów z przerostem ego.I brakiem lustra.Jestem brzydka więc nie rozglądam się za pięknie zbudowanymi, wysokimi 'przystojniakami'.Tego,co mi się podoba mieć nie będę...ale mam tego świadomość.No ale jak przy barze stoi paskudny facet i komentuje kobiety,że gruba,że krzywe nogi,że cycki do pasa to mnie śmiech zbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokaz fotoska
Gro facetow myslli tak jak ty o urodzie dlatego prosba o foto, bedzie mozna looknac czy jestes w guscie potencjalnego kandydata. Jeden lubi 50 a drugi 150 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość some kind of me
ja tu żadnych kandydatów nie widzę...Ty widzisz jakąś kolejkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość some kind of me
no...tak jak myślałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokaz fotoska
3 osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez go lepiej zostaw
no widzisz, a moze to nie jest przerost ego, a po prostu swiadomosc swojej wartosci? kto powiedzial, ze brzydki znaczy gorszy? wazne zeby dwoje sie sobie nawzajem podobalo i obydwojgu taki uklad odpowiadal i tak jedno ma prawo sobie wybrac kogos za swoj obiekt pozadania, tak drugie ma prawo powiedziec nie, przeciez a co do ciebie, 28 lat? ciagle mozesz cos zmieniac ;) zagaduj facetow, tak po prostu, bez zadnych planow, mow sama sobie, ze to tylko rozmowa, ze i tak nic nie oczekujesz, nie spinaj sie jeszcze sie chetny znajdzie szybciej niz myslisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez go lepiej zostaw
i domyslam sie ze nie chodzi o przelot wlasnie, dlatego tak napisalem, bo czlowiek wyposzczony na rozne pomysly moze wpasc, a tutaj to nie zaznasz ani ciepla, ani seksu pewnie, bo zanim zaczniecie, to koles juz skonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość some kind of me
weź go zostaw...nie spodziewałam się,że jesteś rodzaju męskiego:) mm..nie,nie..nie liczyłam,że kogoś tu znajdę i tombaku też nie chcę.W sumie chciałam zobaczyć czy ktokolwiek odpisze. kobiety zwykle pocieszają,mężczyźni wyśmiewają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez go lepiej zostaw
to ciekawa obserwacja, bo ja tu zauwazylem juz zainteresowanych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
some kind of me Jesteś w błędzie z założenia. Skoro chcesz z kimś pobyć dla samej obecności (przyjaciel??) to twój wygląd ma marginalne znaczenie. Jesteś gruba? Jak gruba? Masz wagi tyle co wzrostu czy jak? Nie chcesz się pokazać więc nie ocenimy, ale może sama się tak nie oceniaj? Nikt cię nie zauważa, bo sama tak o sobie myślisz i pewnie stosownie do tego się ubierasz. Nie gustuję w puszystych kobietach, ale znam kilka takich które mimo wagi robią na prawdę duże wrażenie więc da się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szparek
To znaczy w jakim sensie jesteś brzydka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×