Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ally493

Seks oralny a aparat

Polecane posty

Gość Ally493

Hej Wiem, że takie tematy już były na różnych forach ale nigdzie nie znalazłam odpowiedzi na pytanie, które mnie interesuje Mianowicie- czy aparat ortodontyczny przeszkadza w robieniu facetowi ( eh nie lubię tego określenia ) loda? Wszędzie piszą " ale w czym problem, przecież nie robi się tego zębami" itp... No ok, ale zastanawiam się czy to odpowiedzi ludzi, którzy nigdy nie byli "zadrutowani" czy po prostu mnie się trafił jakiś kijowy model aparatu Chodzi o to, że przynajmniej w moim wypadku, na szóstkach ( górnych, dolnych, każdej kurde) mam założone tzw. pierścienie. To takie dziadostwo, które w przeciwieństwie do zamków i reszty aparatu wystaje od wewnątrz. Aparat nosze rok, nigdy przedtem nie miałam faceta ani tym bardziej nie robiłam "loda". Więc nawet nie mam jakiegoś doświadczenia ani techniki A teraz mam chłopaka, który do niczego mnie nie namawia, niczego nie wymaga, nie robi mi wyrzutów, no ale jako zdrowy seksualnie facet ( przynajmniej taką mam nadzieje ) na pewno o tym marzy. Bardzo chciałabym dać mu te przyjemność, ale kurcze, jak go tym żelastwem uszkodzę to wesoło nie będzie I nawet jak będę mega ostrożna itp to co jak on mi zacznie przy szczytowaniu "ładować" głębiej w usta i sam się na to nadzieje... ała :/ Więc proszę, kobietki, powiedzcie jak to jest z aparatem i czy to w ogóle wykonalne w moim wypadku Aparat będzie mi towarzyszył jeszcze ponad 1,5 roku, głupio by było, gdybym do tego czasu była hmm "out of order"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nanula
Nie martw sie, nie przeszkadza w zupelnosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanbddj
Przed zrobieniem facetowi loda, wyjmij swoją sztuczną szczękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ally493
no tak by było najlepiej, ale tego nie da się zdjąć samemu i kiedy się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajajajajajajajaj
Czy on ma dużego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikaaaaa
wiesz mam pomysł, moja kizunka tak zrobiła... spróbój najpierw robic loda na banaie a potem kiełbasie:) wtedy zobaczysz czy cos haczy czy ci wygodnie itd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ally493
hmm nie mam porównania bo to mój pierwszy i jedyny facet ale myślę, że jest dość dość, z tym, że nie jakiś znowu olbrzym :P No i całego to za żadne skarny świata nie udałoby mi się upchać do ust hehe Ale jest za to dość "gruby" więc wydaje mi się, że na szerokość to będzie ciężko, żeby o te metalowe, wystające bolce nie zahaczyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ally493
a z tym bananem, tudzież innym przedmiotem takiego kształtu, to też myślałam, żeby spróbować co i jak :P tylko nie wiem czy jak potem dojdzie co do czego, nie przypomni mi się banan, a wtedy byłoby śmiesznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ?
juz przepadlas :-) bedzie smiesznie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ally493
No na pewno, tylko jeszcze zależy dla kogo... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ally493
No wbrew pozorom jest to problem. Zwykle we współżyciu i ogólnie wszelkiego rodzaju seksie fajne jest to, że dwoje ludzi jest ze sobą całkowicie i robią na co mają ochotę:P ... a tu takie ograniczenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimpp
Spytaj się swojego lekarza, czy te metalowe języczki/zaczepy na pierścieniach od środka będą potrzebne przy twoim leczeniu. Często nie są, wtedy możesz poprosić, aby je zeszlifował, ściemniając na przykład, że język Ci się czasem zaczepia. Mnie się język naprawdę raz zaczepił tak, że musieli w gabinecie uwalniać i orto od razu mi zeszlifowała te zaczepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiaczekk
Przez 2 lata nic mu nie zrobiłam, nie bój się:D Jak się boisz (tak jak ja na początku), to chyba możesz mu o tym powiedzieć? We właściwym momencie bez zbędnych wstępów powiedz, że jeśli przez aparat będzie coś nie tak, to żeby od razu Ci powiedział. Przecież tylko wtedy będziesz mogła ewentualnie coś z tym zrobić u ortodonty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaraska
Ally493 a nie obrzydza Cię, że będziesz trzymała w ustach coś, czym Twój chłopak sika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLA2010**
Spoko na początku miałam otarcia w srodku ale one sie robily od wszystkiego nawet jedzenia. Po 2 tygodniach bylo tak samo jak wczesniej tzn juz zapominasz ze go masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ally493
Nie, nie obrzydza mnie:P oczywiście nie ma mowy o takich sprawach jeżeli wcześniej nie zadba się odpowiednio o higienę ;) Z tym nie ma problemu bo akurat mój facet ma hopla na punkcie mycia i jeżeli tylko jest możliwość to koniecznie prysznic przed i po :) Choć przyznam, że kiedyś zarzekałam się że nigdy i za nic nie zrobię nikomu "loda". Hmm z wiekiem po prostu inaczej na to patrzę ;) Mówiłam chłopakowi o tym, nawet pokazałam mu dokładnie w czym rzecz. Żartował, że jak coś, mielibyśmy bloody madness :P Ale nigdy mnie do tego nie namawiał, ani nie dawał odczuć, że brak seksu oralnego z mojej strony mu jakoś przeszkadza... prawdę mówiąc to wszystko wychodzi z mojej inicjatywy :P chciałam go tym zaskoczyć, wprowadzić coś nowego do naszego życia erotycznego :D Tylko nie chcę, żeby zamiast miłej niespodzianki, zostały złe wspomnienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietak :d
uważaj. bo jak Ci się spuści do gęby to Ci aparat zardzewieje od spermy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiep, pieczara
mnie nie przeszkadza. Owszem czasami jak "poszalelismy" to zdarzyło mi sie haczyć, 2 razy zdarzyło sie nam ze sam sobie zrobił krzywde i sie zahaczył poruszajac sie w moich ustach, ale wtedy juz mała ranka była nawet :P Duzo zalezy od ułozenia głowy i wytrenowania. A to nabedziesz z czasem. ogolnych przeciwskazan nie ma, tylko trzeba sie naucyc to robic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ally493
Hehe dziękuje za rady i odpowiedzi :) Mimo wszystko dalej jakoś nieufnie podchodzę do tych drutów wystających, ale skoro mówicie, że śmiertelnych przypadków nie było, to pozostaje mi tylko spróbować :P Pewnie z czasem będzie to w miarę i bez strachu szło, jak obydwoje przekonamy się co i jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spytaj się swojego misiaczka nie przeszkadza wręcz dodaje pikanterii:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ally493
Tylko żeby nie za dużo tej pikanterii :P "Toć ręce opadają..."- no patrz, jakoś cudem się udało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tetete
Ewentualnie kup wosk ortodontyczny który możesz przykleic w tym miejscu. Zakłada się go jeżeli jakiś drut Cię kaleczy np. W policzek. Wydaje mi się ze pomoże. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkop roku, złota łopata dla ciebie prztjacielu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio kolezanka zrobila mi loda i pocharatala mi sprzet wiec ja bym uwazal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy uważają, że nieruchoma buzia i ruchomy fiutek to poniżenie dziewczyny, zrównanie buzi z pochwą. My uważamy to za niewytłumaczalną głupotę. W fellatio chodzi przecież o orgazm mężczyzny i to on wie lepiej, jakie na przykład tempo jest w danej chwili optymalne. Jej "czochranie" się łechtaczką o mój język podnieca mnie bardzo. Powiedz swojemu mężczyźnie o aparacie, pozwól mu na dotknięcie go palcem (oczywiście czystym) i zapytaj, czy miałby chęć włożyć coś innego. Uważanie żeby się nie podrapać będzie już jego sprawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×