Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bachus

Sylwetka, jakie ma dla was znaczenie?

Polecane posty

Gość Bachus

Cześć, przeglądam kafeterię od kilku i dni i widzę, że zdjęcia, które tu królują to ujęcia genitaliów "do oceny" Zastanawiam się drogie Panie jakie znaczenie ma dla was sylwetka mężczyzny, czyli to co widać na pierwszy rzut oka. Wiążecie jej kształt z miłosnym skillem? Co was najbardziej kręci w CIELE faceta: brzuch, klatka etc. i jaki ich kształt/wymiar Komórkowy screen na zachętę http://www.voila.pl/142/xwxm2/?1 Pozdrawiam Serdecznie, Bachus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klatka, brzuch, uda, ale najlepiej wszystko z włosami. Jest jeszcze jeden taki organ-musk :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bachus
Nie ma duzego penisa, ale reszta chyba ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O!..nareszcie jakaś miła odmiana:) Ciekawa sylwetka jest czymś na czym warto zawiesić oko, Podobnie jak twarz:) Choć nie ukrywam że ładna męska pupa czy uda też bywa magnetyczna:) (Zapominam o mózgu...ale celowo:D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie krecą dłonie:0 no i klatka też,oby nie była za bardzo zarośnieta wolę już łysą:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perwersja, dobrze działający musk powinien zrozumieć, że napisałem "CIAŁO" dużymi literami dla podkreślenia. I nie będziemy się rozwodzić nad innymi przymiotami. innymi - nie cielesnymi ;->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bachus wrzuć zdjęcie swoich dłoni sama jestem ciekawa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr.Michal
nie załamujecie mnie! Bachus i Perwersja.... 'musk" ludzie!? słownik albo powtórka z podstawówki. MÓZG - tak się pisze to co macie na myśli.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mr. Michal, perwersyjna koleżanka pewnie zrobiła to z premedytacją, a ja się dałem nabrać i przepisałem ; < fev, wrzuć coś na zachętę ;-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr.Michal
heh myślisz, że jest aż tak przebiegła? ;] kto wie. ps. oczywiscie bez urazy, że się przyczepiłem. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bachus jestem stara brzydka i pomarszczona...co mam wlepić?.rodzynki patyczki i zasuszone śliweczki?:D ile masz lat facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damaczarnychserc
cialo jest wazne ale bez przesady na tym zdjeciu niczego ci nie brakuje zrob zdj. warg, ust to pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fev, muski mamy równie pomarszczone ;-> A na ile wyglądam? : D Strzelaj w miesiącach, jeśli pomylisz się do 8 to Ci powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja patrzę na całokształt. Podoba mi się jak facet jest wysoki i widać, że ćwiczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężko ocenić...ale ustalam widełki 24-29.... a jak dla mnie to jakieś 27...za mało widać na fotce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria izabela de la krata
bachus łądny brzuszek mniammmmm... :-) ale powiedz golisz sie czy tak z natury ubogi we wlosy jestes? ja lubie ladne brzuszki i silne ramiona, ale nie takie napakowane za bardzo. no i wlosy na brzuchu mnie tez krecą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fev, a Pani w sklepie nie chciała mi wczoraj piwa sprzedać : D 19 maria izabela, dopiero obrastam w szczecinę, nie golę brzucha ; >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to się ładnie ciachnęłam:D fajny wiek na wszystko;):P A tak na poważnie to ....teraz ja podam link i spróbuj wycenić mój wiek...:D..kieruj się również tym co napisałam wcześniej:) sam zobaczysz jak ciężko:D:D:D http://www.voila.pl/278/z3rn6/?1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria izabela de la krata
widocznie z twarzy wygladasz mlodo- nastepnym razem pokazuj klatke :-) to dobrze, że nie golisz, nie rób tego. to wcale nie jest oznaka dbania o siebie tylko bycia zniewiescialym lalusiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie!:) wygrzebałam ze śmietnika:D a ze w NY to już szczegół:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xjk
Fev... ja to gdzies widzialem :P masz zbiornik? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xjk niee...niestety nie mam... jestem za brzydka i za stara na takie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×