Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
zagubionaAnia

LOKATA w banku - wazne !

Polecane posty

witam czy jest tu moze ktos kto zna sie na lokatach w roznych bankach ??? chodzi o to, w ktorym banku byloby najbardziej oplacalne zalozyc lokate. chodzi o kwote w sumie 13 tys zlotych. (w tym euro 3 tys jesli je zamienie na zlotowki, jesli nie to tylko 10 tys zl) bardzo prosze o pomoc kazdego kto orientuje sie choc troche w tych sprawach, ile mniej wiecej miesiecznie by uroslo z tej kwoty. zupelnie sie na tym nie znam, wiem tylko tyle ze jak sie wplaca na lokate to nie mozna wyciagac z niej pieniedzy przez jakis czas, i ze cos tam urosna te pieniadze. ale chce wiedziec wiecej szczegolow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz iść do banku i się spytać, bo to zależy od wielu czynników, m.in. od 'drobnych druczków'. Idziesz do pani w banku i mówisz: Mam tyle i tyle, wpłacam dzisiaj, wybieram 30go maja. Ile wybiorę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamella
wpisz w google "ranking lokat", będziesz miała porównanie najlepszych w danym miesiącu są lokaty jednodniowe, bez podatku Belki - i te w rezultacie dają więcej kasy, niż zwykłe, no i można je zerwać w dowolnej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ballada
Ja miałam w banku Millenium i wszystko zwrócili z procentem bez problemu. Po 6 miesiącach od 10 000 narosło 250 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze mi nie chodzi o konto i lokaty internetowe, tylko takie ze ide normalnie do banku i tam wplacam i wyplacam. nie chce orzez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska sraska
co sadzicie o lokacie 2 miesiecznej w getinbanku? ma ktos tam lokate?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WERA36
Podaj meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki....
W bankach to masz bardzo niskie oprocentowanie ok. 4 % w skali roku. Wartość pieniądza właściwie spada, ale lepszy rydz niż nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie chodzi mi o to, zeby cokolwiek uroslo, bo wiadomo w szufladzie w domu nie urosnie nic, a raczej sie rozejda bo beda kusic. wiadomo, ze im wiecej by uroslo tym lepiej, wiec chodzi mi o jakas dobra lokate... wypowie sie ktos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoraaaaaa
te nie wiem jaka lokate wybrac, mam 20 tysięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoraaaaaa
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoraaaaaa
kurcze, achyba jednak pochodzic i popytac, nie wierze takim wyszukiwarkom, poza tym nie wiem jak z podatkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a te baki w bankach tez nie umiaja dobrze tlumaczyc... trzeba je ciagnac za jezyk pytac bo same nic od siebie nie powiedza i nie wyjasnia, tak jakby nie chcialy... mam wrazenie ze chca mnie zrobic w balona i namowic na jakas zla lokate na ktorej zarobi bank- a nie ja... kurcze teraz to kazdy jest taki falszywy, trzeba sie znac na wszystkim , nie ma co liczyc na kogos...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×