Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
zagubionaAnia

LOKATA w banku - wazne !

Polecane posty

Gość kuubbaa
rozwijając temat lokat interesuje mnie lokata dla 3tys. zastanawiam się gdzie ulokować te pieniądze aby mi się to opłaciło znalazłem fajne prognozy na temat oprocentowania na ten rok (http://e-lokaty.pl/porownanie-lokat/najlepsze-lokaty-w-2011r-ranking-lokat.html) oraz kalkulator do obliczania oprecentowania lokat.... z artykułu dowiedziałem się że warto założyć lokate krótkoterminową na 3 miesiące ... przejrzałem oferty i mojm faworytem jest ta propozycja co oniej myślicie??? http://www.openfinance.pl/lp1/jt/112010-lokata-12-tv-xbox-2/?gclid=CIXun86YnKYCFcIj3wod4SuknQ&affId=1540406&tduid=4849ab430708d98e64cf82c2d5ce8589&tdpeh=I8f%2AXyc8%2A4wj0Duth1jgCsvlj7VOcy.w3OxfOt4qjRlKhOfL.5j8O1oaKKvFAqu4di1sa7bzHpOHxUinwdCo6WdgRHlnhou3CTKyXuO_yFHgaQR_u5Unqr1tlwy8p9t.Tqqtf9GYQENMGXD0LxOw9xg0cGes0sPjZINAGl9xZR6jCJbHzyl.cTlZVkaI_M5MJhLTBH01yVU_rXWXlaZFUmsmGUKP0HXYRtsekolXvPeVP5rW9Lbg3FRuPEGJHyCLlnOKJihaDyHwXOVNXs3qsRTm1lzkrpsBxtiIt23Eu7x5o9c8kwcXcRCV2oKanrFSfmhXTwA5W6r 9,72 na 3 miesiące kapitalizacja dzienna co przy 3tys. daje 72pln po 3 miesiącach nie duża kwota ale jak pieniądzze mają leżeć na roże to lepiej by na siebie zarabiały ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuubba
rozwijając temat lokat interesuje mnie lokata dla 3tys. zastanawiam się gdzie ulokować te pieniądze aby mi się to opłaciło znalazłem fajne prognozy na temat oprocentowania na ten rok (http://e-lokaty.pl/porownanie-lokat/najlepsze-lokaty-w-2011r-ranking-lokat.html) oraz kalkulator do obliczania oprecentowania lokat.... z artykułu dowiedziałem się że warto założyć lokate krótkoterminową na 3 miesiące ... przejrzałem oferty i mojm faworytem jest ta propozycja co oniej myślicie??? http://www.openfinance.pl/lp1/jt/112010-lokata-12-tv-xbox-2/?gclid=CIXun86YnKYCFcIj3wod4SuknQ&affId=1540406&tduid=4849ab430708d98e64cf82c2d5ce8589&tdpeh=I8f%2AXyc8%2A4wj0Duth1jgCsvlj7VOcy.w3OxfOt4qjRlKhOfL.5j8O1oaKKvFAqu4di1sa7bzHpOHxUinwdCo6WdgRHlnhou3CTKyXuO_yFHgaQR_u5Unqr1tlwy8p9t.Tqqtf9GYQENMGXD0LxOw9xg0cGes0sPjZINAGl9xZR6jCJbHzyl.cTlZVkaI_M5MJhLTBH01yVU_rXWXlaZFUmsmGUKP0HXYRtsekolXvPeVP5rW9Lbg3FRuPEGJHyCLlnOKJihaDyHwXOVNXs3qsRTm1lzkrpsBxtiIt23Eu7x5o9c8kwcXcRCV2oKanrFSfmhXTwA5W6r 9,72 na 3 miesiące kapitalizacja dzienna co przy 3tys. daje 72pln po 3 miesiącach nie duża kwota ale jak pieniądzze mają leżeć na roże to lepiej by na siebie zarabiały ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruanda
Doczytaj drobny druk - "musisz zainwestować w lokatę ...... oraz w produkt regularnego inwestowania z gwarancją kapitału o wartości minimum 45 tys. zł." Nie ma na rynku lokat na 12%, to musi być produkt mieszany, z jakimiś funduszami albo produktami podobnego typu. 12% nie jest gwaratnowane, nawet gdybyś miał dodatkowo 50 tys, to jedynie prognoza. Jeśli chcesz zwykłą lokatę - to w Getin banku jest teraz promocja na internetowe lokaty, z kapitalizacją codzienną wychodzi 7%. To chyba najlepsza oferta na rynku w tej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna jest Lokata Bezkarna - jak się zerwie przed czasem to nie traci się odsetek, minimum od 1000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżodżodżo
Podobnie jest z 3 miesieczną lokatą w skoku Wołomin. Jak sie zerwie lokate to dostaje sie 70% odsetek (no i odjać Belkę oczywiscie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbmnbvmbvm
jak sie zerwie lokate to dostaje sie 70% wartości odsetek????? Bardzo ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżodżodżo
też sie zdziwiłam, ale na ich stronie internetowej jak byk pisze 70% wartości odsetek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojęcianiemamjak
weźcie mi jedno wytłumaczcie bo za chiny tego nie czaje. Jak to jest ze taki skok wołomin o jakim tu bazgrzecie ma oprocentowanie lokat ponad 7% a banki ledwo dobijają do 5%? Jest mi to ktoś w stanie tak łopatologicznie wyjaśnic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.k....
ja swego czasu mialam lokate w millenium na 4% ale od innej sumy, popatrz na stronach bankow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkalipsooo
Heheh... jeśli macie naprawdę spore oszczędności to szkoda czasu na lokaty. Widzieliście jakie są teraz ceny nieruchomości? Np. nieruchomości komercyjne - http://www.oferty.biz.pl/ Można zarobić naprawdę spore sumy pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ia79
do "pojęcianiemamjak": odpowiedź jest prosta - Skoczek więcej daje klientowi a nie odwrotnie:). A tak szczerze to jakos nic sie o tym nie pisze i ciezko zdobyc taka wiedze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TeoDora z Doliny
lokaty sie nie oplacaja inwestuj lepiej i zarabiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja wiem i mowie
W Alior Banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borek66
Ważne, pewnie, że ważne przecież kazdy chce jak najwiecej zarobić, a od tego właśnie sa na bankach lokaty przecież :) http://www.skok.wolomin.pl polecam Ci tą stronkę, warto się z nia zaznajomić, maja na prawdę bardzo dobre oprocentowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temeczka7
Różne banki oferują bardzo różne oferty ;) Korzystałaś może z porównywarek lokat? Są to bardzo korzystne narzędzia, dzięki którym można wybrać te najbardziej korzystną dla siebie lokatę. Fajna jest ta strona: http://www.banki.pl/porownywarka-lokat-bankowych-jak-z-niej-korzystac.html Bardzo wygodne porównanie i myślę, że nikt nie powinien mieć problemu z wybraniem odpowiedniej lokaty dla siebie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wy takie stare tematy wykopujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blako
Jeżeli nie zdążyliście/zdążyłyście skorzystać jeszcze z najlepszej obecnie oferty lokaty na rynku, macie na to ostatnie dni. Promocja jest limitowana i wkrótce się zakończy. Dla przypomnienia 2-miesięczna lokata na 5% w skali roku + bonus 60 zł bez względu na wysokość lokaty. Propozycja przeznaczona tylko dla nowych klientów Meritum Banku. Szczegółowy opis tutaj: jakdorobic.wordpress.com/2014/09/24/lokata-5-na-2-miesiace-bonus-60-zl-w-meritum-banku/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość divtine

A jak wyglada to w tym roku? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie, dziękuję za wspomnienie o ofercie lokaty Witaj w Nest Banku. Obecnie w Nest Banku mamy właśnie promocyjną Nest Lokatę Witaj na okres 3 lub 6 miesięcy dla Klientów Nest Banku, którzy założą u Nas konto bankowe. Lokaty dostępne są 30 dni od otwarcia konta - lokata na 3 miesiące oraz 60 dni - lokata na 6 miesięcy (obie lokat należy założyć w ciągu 30 dni). Oprocentowanie każdej z nich wynosi 4,00% w skali roku, a minimalna kwota lokaty to 1000 zł (maksymalnie aż 10 000 zł). W przypadku lokaty na 6 miesięcy, promocyjne oprocentowanie 4,00% obowiązuje w całym okresie trwania lokaty przy założeniu spełnienia określonych warunków promocji, a mianowicie wpływu wynagrodzenia na Nest Konto Klienta, w kwocie nie niższej niż 2 500 zł (1000 zł dla klienta indywidualnego, dla firmowego wpływy 6000 zł + opłacanie zus/us) ) w co najmniej jednym miesiącu kalendarzowym. Po zakończeniu każdej z dwóch lokat można je odnowić na warunkach standardowej Nest Lokaty. Cała oferta lokat dostępna jest na stronie banku: nestbank.pl/dla-ciebie-i-rodziny/oszczednosci-lokaty

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale Covid nas nieco przyskrzynił i ciężko o tak wysokie oprocentowania w skali roku, jakie były jeszcze na początku 2020 ^^
Jednakże lokata trzymiesięczka w Toyota banku wydaje mi się dosyć rozsądna i chociaż nieco korzystna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×