Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość M 42

Ferie zimowe nad morzem

Polecane posty

Gość wiktoria741
Morze zimą jest fajne ale nie wytrzymałabym tam tygodnia a co dopiero dwóch. Lepiej wybrać się w góry. Zobacz sobie chociażby ofertę zamku Dubiecko - http://zamek.dubiecko.com/ Jak dla mnie jest super i z chęcią bym się tam wybrała. Organizują jednodniowe wycieczki więc dzieciaki miałyby frajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta877
Ja jadę w Góry, polskie morze latem dla mnie nie ma w sobie tej magii co góry ;) W tym roku wybieramy się do Czarnej Góry, mamy już wynajęty apartament..http://apartamenty.czarnagora.pl/ - szykuje się tydzień pełen wrażeń, byle śnieg dalej się utrzymywał :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też planuje zrobić dłuższy weekend i zabrać narzeczoną nad morze. Ona uwielbia morskie powietrze. Wiece może gdzie może wynająć fajny apartament w dobrej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy warto? Osobiście uważam, że tak. Warto odwiedzić polskie morze poza sezonem, gdzie nie ma ludzi, jest cicho i można zwyczajnie odpocząć. W zamian za niską temperaturę dołączyłbym do pobytu ofertę SPA z masażami, basenem lub sauną. Takie wakacje z pewnością utwierdzą Cię w przekonaniu, że warto. Od czasu do czasu mi także zdarza się korzystać z tego typu oferty. Mam swoje ulubione miejsce, do którego podróżuje i które ma te wszystkie atrakcje w jednym - http://www.unitral.pl/hotel-medical-spa-unitral-w-mielnie.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku bylismy w Unitralu w Mielnie. Powiem tak - lepiej nie mogliśmy trafić. Świetna oferta pobytowa dla rodzin z dziećmi. Pojechaliśmy na tydzien czasu i kazdego dnia byly organizowane dla dzieci różne zabawy a dla rodziców wykłady z Dorotą Zawadzką supernianią. Poza tym morze zimą jest przepiękne :) Naprawdę warto spędzić ferie nad naszym Bałtykiem! Gorąco polecam www.hotelenadmorskie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamona
Ja jestem z Gdańska i postanowiłam dziecku umilić czas podczas ferii zapisując je do Projekt Fan. Fajne miejsce, dużo ciekawych warsztatów, więc czemu nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filonka44
Moim zdaniem taka inicjatywa Projekt Fan z tymi feriami i wszystkimi zajęciami animacyjnymi jak najbardziej na miejscu. Sama bym się wybrała, ale jest już za duża;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka M12
No w Projekt fan super to wyglądało, dużo atrakcji, fajne zajęcia. Dużo warsztatów. Na pewno tam wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze tak! zima nad morzem jest swietnie. jutro sama jade z merzem i dzieckiem do spa www.hotel-lidia.pl/ juz sie nei moge doczekac. tam jest takie cudowne powietrze zima...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a my jednak wybralismy spokojnie okolice www.laskowo.pl/ z malym dzieckiem bedzie tam idealnie, poniewaz nawdycha sie swiezego powietrza. a hotel tez jest swietny. tam wlasnie sie wybieramy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karooolka
Unitral polecam, zdecydowanie z czystym sumieniem. Morze + te wszystkie rewelacyjne zabiegi = ODLOT. Lubię tam wracać, niezależnie od pory roku. Polecam kademu, kto szuka dobrego i niedrogiego miejsca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może Szczecin? Uważam, że takie miejsca są o wiele lepsze (jest plaża, mozna iść na romantycnzy spacer), ale jak pgooda jest bardzo zła to można znaleźć inne atrakcje. Ja np. lubię wybierać hotele ze SPA, tak trafiłam do hotelu Dana w Szczecinie, bo jak jest SPA to kiedy zimą jest bardzo zła pogoda to wtedy zsotaję po prosut w hotelu i nie nudzę się. Korzystam z zabiegów i jest bardzo miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sympatycznie można czas z dziećmi spędzić w Redzie w Aquapark Reda. Brakowało takiego miejsca w regionie ale jak już zbudowali to powiem, że klękajcie narody. Po Europie trochę jeżdżę i mogę powiedzieć, że takiego standardu to jeszcze nie widziałem, nawet na zachodzie. No i pomysł z rekinami w akwarium, które się mija przy zjeździe – wow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nad morze jednak lepiej wybrać się latem. Upałów tam nie ma, woda zimna, ale w zimie to jeszcze gorzej - mocny wiatr. Na ferie to tylko na narty. My jedziemy z rodziną w lutym do Włoch: http://family-life.pl/?ferie-rodzinne,189

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o ferie i morze, to dla mnie jedyna opcja to SPa w Mielnie, Unitral, serio :P 4 gwiazdki i termy w klimacie morza martwego! :D Nie wyobrażam sobie morza w ziemie tak po prostu. jak ktoś gór nie lubi, to chyba najlepiej w takie miejsca uderzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizea7
my lubimy jeździć do Gdańska, w tym roku też jedziemy :) już nawet apartament na bookaparcie zarezerwowaliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minesota01
Morze jest piekne i zima i latem, zima masz mniej ludzi i mysle, ze jest to wyjatkowy plus ;) Jodu w powietrzu coniemiara wiec dobrze Ci to dla zdrowia zrobi :) Ja jezdze niezaleznie od pory roku do hotelu Lubicz do Ustki (www.hotel-lubicz.pl). Lubie to miejsce za komfort i przyjazna obsluge. Do tego maja dobre SPA i restauracje, w ktorej dobrze zjesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że fajnie. :) W tym roku wybieram się z chłopakiem i przyjaciółmi do Sopotu. Będziemy nocować w apartamencie, który wynajmujemy dzięki http://www.victus-sopot.pl/ . Nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ferie nad morzem zawsze są fajną opcją jak dla mnie, ja tam z przyjemnością jeżdżę o każdej porze roku, szczególnie jeżeli chodzi o zwiedzanie Trójmiasta to pogoda nie powinna stać na przeszkodzie, w Gdańsku jest super hotel http://apartneptun.com/ w samym sercu starówki i nawet odpoczywając w pokoju nie traci się uroku miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Wejherowo, co prawda miasto oddalone 25 km od morza ale jest tam mnóstwo atrakcji dla dzieci. I tak sobie myślę, że raz można nad morze pojechać, następnego dnia pozwiedzać, a jest co bo Wejherowo to piękne miasto :) http://www.wejherowo.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika Ka
my mamy zarezerwowany domek w Pucku na bookaparcie i mam nadzieję, że będzie bardzo fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tradycyjnie zapraszam w góry. Dla mnie zima i ferie bez nart nie istnieją. Co roku jeżdżę do Muszyny razem z bliskimi. W tym roku zabieram kuzynów i liczę na niezapomniane wrażenia. Także polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypoczynek nad morzem o każdej porze roku potrafi naładować baterie. Morze ma w sobie coś, co mnie osobiście bardzo uspokaja i sprawia, że chcę działać po powrocie. Zwykle zaszywam się w Mielnie. Mam tam ulubiony pensjonat - http://www.villarafa.pl/pl/. Weekend zdecydowanie warto poświęcić na pobyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jedziemy nad morze. Bierzemy biegówki i sanki dla małego i jazda. Znaleźliśmy w Jokomisiada drewniane sanki z pchaczem i oparciem, zdecydowanie będą najlepsze. Dodatkowo dokupiliśmy u nich jeszcze fajny śpiworek na sanki. Myślę, ze wyjazd się małemu spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaww
jasne, ze warto nad morzem :p zaśnieżona plaża też jest piękna i dla zdrowia to dużo daje, my jeździmy co roku niezależnie od wszystkiego, tylko zmieniamy ośrodku, w tym roku wybraliśmy tak ze spa!!! troszke droższy ale raz na jakis czas można sobie pozwolic :P wzieliśmy troche pieniędzy z pożyczki z feniko i jakoś to sie tam ułoży, a spłacić możemy w czterech ratach, wiec nie ma problemu :) było warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście uważam, że nie jest to gra warta świeczki. Wakacje letnie są po to, aby spędzać je przy zbiornikach wodnych, a zimowe po to, aby spędzać je w górach. Na wakacje mam upatrzoną ulubioną miejscówkę, zaś ferie spędzam w białce tatrzańskiej, a dokładnie w www.usorosa.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×