Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaona22

wagina

Polecane posty

hej dziwczynki:) powiedzcie mi czy jak sie golicie w miejscach intymnych to czasem wyskakuja wam chrostki? albo co robicie zeby ich nie bylo. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na zero i czasami wyskakuja mi male plamki czerwone nie weim od czego mojemu facetowi podoba sie na zero mi tak tez jest wygodniej:) a Ty jak masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w moim ogródku dwa pomidorki i ogórek i troszkę gąszczu wokoło;) rozumiesz?;) to z podrażnienia te krostki zapewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feeeeeeeeeeeee
mi nie wyskakuja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez nie za kazdym razem i to tez nie sa jakies pryszcze cieknace ropa tylko po prostu kropeczki czerwone ktore po dniu dwoch schodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za kazdym razem gole sie nowa no jak zapomne kupic to gole sie gora 2 razy jedna maszynka i probowalam juz wszystkich rodzajow chyba i meskich i damskich. a jest ktos odwazny kto depiluje sie depilatorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam czasu się logować - to też rzadka ksywa i takie imię chyba tez nie występuję w słowniku języka polskiego:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam czasu się logować
A 4D4M jest? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh jest, ale bardziej w żargonie informatycznym;) oj dobra nie łapmy się za języki bo to nie o to chodzi:) to tak jak ktoś do Miodka kiedyś zadzwonił czy zwrot "porachuje" jest poprawny, na co on odparł, że owszem tak, ale jednak w dobrym tonie by było powiedziec "już czas panowie";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×