Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem taka smutna 197

jak na nowo pokochac meza

Polecane posty

Gość jestem taka smutna 197

jestesmy razem 2 lata po slubie a znamy sie juz 7 lat nie kocham go, kocham jego kolege i nie moge sobie z tym poradzic-wiem ze jemu tez nie jestem obojetna, on ze mna rozmawia, doradzi-jak przyjaciel, wlasnie tej przyjazni brakuje mi w mezu seks z nim uprawiam z powinnosci, tak jak wszystko inne jak pokochac go na nowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boyyys929292 prawdziwy
zrób mu loda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem taka smutna 197
dajcie spokoj z durnymi komentarzami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie smieje
Wiesz co? nie ma recepty na to jak pokochac meza na nowo. Wiem jedno: Jesli go zdradzisz a jednak jeszcze troche kochasz ,to dopiero po zdradzie moze tak byc ,ze bedziesz miala takie wyrzuty sumienia ze... pokochasz go na nowo z tego zalu ze w ogile to zrobilas. Tylko ze to jest tak durne wyjscie z sytuacji... Mysle ,ze kolega jestes tylko zauroczona. Dal ci wspomnienie szczeniecych lat , tzw motyle w brzuchu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie smieje
Porozmawiaj z mezem - powiem ,ze wpadliscie w codziennosc i rutyne i ze chcesz by bylo jak dawniej. Umowcie sie na randke- taka prawdziwa ,pierwsza po slubie ;). Przyjdzcie na nia osobna, niech kazdy sam sie przygotuje na ta randke, prasowanie,ubieranie itd...Zaskocz gon czyms nowym - fryzura , makijarzem ,zapachem... i popros by on cie tez czyms zaskoczyl. Zacznijcie na nowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie smieje
i pamietaj o tym ,ze zakazany ooc smakuje dobrze tylko dlatego ,ze jest zakazany -tak jak ten przyjaciel... a jak sie stanie legalny ,to po 3 latach tez sie znudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś podłą zimną suką
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×