Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tekściara kropka pe el

najlepsze teksty dżoany krupy z top model

Polecane posty

Gość tekściara kropka pe el

z czystej sympatii dla niej:) może jakiś zapodam: ,, teraz czas na obrady dziury'':D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekściara kropka pe el
albo ,,masz potenszjal''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dźoana kłupa
psziekonay mnije sze kcesz sostacz tap madl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaXXX
Ona serio tak gada? Nie mam polskiej TV wuec nie ogladam tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Now powiedz nam why chcesz być tap madl i mieć wille za 3 miliony w Los Angeles Teras szas na werdykt dżuri Sześć dziewczny Biedna czefczyna, Paris Hiltona wanna be Mozesz byc on the cover of the magazine Jakie to byo dla czjebie ekspyriens Sonja. Amilia. Polina. Kashia. pszechodzicie Ty jestes zbyt anorektik moja droga Pszigotuj sie bedzieś pozować TAPLESS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mollerstran
campari, widzę, że namiętnie to oglądasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CCC ...
na pewno ma klopoty z j.polskim. ona mowi tak po polsku jak ja po angielsku. kiedy violetta villas wrocila z usa po dluzszej nieobecnosci tez trudno bylo jej znalezc szybko odpowiednie slowa polskie. mowila z akcentem amerykanskim. wszyscy sie smiali i mowili ze udaje. zreszta kasia figura tez tak miala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtyui;o/.ik,ujhmgnbfdv
moja siostra mieszka w stanach od 15 lat i tez sie z niej smieje jak rozmawiamy bo chociaz nie ma zadnego problemu z polskim to jednak ten amerykanski akcent jest mocny;) jak slyszalam krupe to od razu mi sie siostra przypomniala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edusia...
,,finał coraz bliżej zostało only seven gyrls'' i takie wielkie oczy robi jak to mowi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam dzoane hehhehe
tfoje oszy som hipnotajzin :D szoł mi so potrafisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Szoł mi so potrafisz. Szol mi ju łona be tap madl! Szoł mi że chciesz stej in program" "Hu kers, jak ona mówi! bi strong gerl" "Tffoje oszy sąą hipnotajzin!!" "Szajning lajk a star" "Polina, podejdż proże do dżyrii" "Cieńszkie zadanie miały dzisz dziefszyny" "Nie przechosisz, dobra dżast kiding" "Czeszcz ziefczyny, powieczcie czosz o szobie. dlaczego chczecze bycz tap madl??" "Cieńszkie zadanie miały dzisz dziefszyny" "Nje muszicie sie chłopacy o mie bicz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Sześć dziewczny, nał powiedz nam łaj chcesz być tap madl i mieć wille za czy miliony w Los Angeles Jakie to byo dla czjebie ekspyriens Ty jestes zbyt anorektik moja droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj linka bo to kopia
czy wy naprawdę musicie cytowac tego pustaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msecm/cq/
dlaczego pustaka?polska to jednak zawistny i głupi naród.dziewczyna całe prawie swoje zycie spedzila w stanach,wiec nic dziwnego,ze ma problemy z jezykiem polkim.nie ogladam tego programu namietnie,obejrzalam moze dwa razy ,ale nie widze powodow dlaczego mialabym sie smiac z tej kobiety,swoja role w programie spelnia dobrze.jest ładna i zadbana ponadto bardzo mila dla uczestniczek programu.zacofany kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj linka bo to kopia
dlaczego pustaka? Dlatego pustaka: http://rozrywka.dziennik.pl/artykuly/304865,krupa-rosati-to-s-a-bez-serca.html Jest WOGÓLE bardzo miła, prawda? :P sama kultura i zero chęci wylansowania się na szmaceniu innych publicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z czsego tu się naśmiewać.....
no śmiesznie mówi ale co wy się czepiacie....tysiąc razy lepiej mówi po polsku niż nie jedna z was wszystkich po ang....wy myslicie ze z was by się nie śmiali tam?? jeszcze gorzej pewnie kaleczycie ang albo inny język (nawet jak zna się perfekcyjnie) t oi tak inny akcent, więc nie rozumiem o co chodzi;/ i tak mówi bardzo poprawnie....a akcent.....no trudno żeby każdy napierdalał jescze z odpowiednim akcentem w każdym języku....ja byum chciała zobaczyuc polewkę innych ludzi z was:) fakt to jest śmieszne podobają mi się te texty ale naśmiewanie się jest już przegięciem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z czsego tu się naśmiewać.....
o i perzeczytałam to co jest w tym linku...i jeszce bardziej ją polubiałm:) nie rozumiem czym tu się podnieć że ktoś w prawdziwtym futrze chodzi;/ dobrze jej powiedziała, to jest dla mnie okropne, jakby sie ludzie bardziej przejmowalio zxwierzetami to by świat pięknijszy był.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a czytałaś że ona tak psioczy na innych a sama w usta ma wstrzyknięty kolagen z zabitej krowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj linka bo to kopia
o i perzeczytałam to co jest w tym linku...i jeszce bardziej ją polubiałm to szkoda, że nie wiesz iz Rosati była wówczas w SZTUCZNYM FUTRZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×