Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cycata blondyna

Problem prawiczkow to Charakter --- paskudny charakter :/

Polecane posty

Nie jestem maniakiem seksu. Po prostu jestem ciekawy tego, czego jeszcze nie poznałem, a większość równieśników już zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczy prawiczek 28
Wy dwaj to w ogóle śmieszni jesteście. Jeden lata do klubów i narzeka na trądzik. Jak by pełno facetów z trądzikiem nie było. Jakoś pełno jest w związkach. Na sylwestra idzie, widać życie towarzyskie ma, ma gdzie wyjść a siedzi i pieprzy na kafe bzdury że mózg mały. W miesiąc by się rozprawiczył i pozbył się swojego wyimaginowanego problemu. A ile ma lat? Pewnie z 20. Drugi prawiczek bez wiary się znalazł. Prowokator z f23 zasrany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj prawiczek 28 jak Ty szybko oceniasz ludzi szok normalnie a co to jest f23? bo nie wiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staligrad bo oni tacy agresywni tylko na necie przypływ odwagi w realu by cicho siedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczy prawiczek 28
Wiele trzeba przeczytać waszych wypowiedzi o szmatach, desperatkach, dziewicach i tym jak chodzicie do klubów żeby sobie zdanie wyrobić? Na dziewczynę nie ma szans tylko tomek sopot i korjonos z tych co się tu wypowiadali pod czarnymi. Ale jak taki bzdury opowiada ktoś kto ma 20 lat i lata po klubach, robi karierę zawodową albo ma na nią perspektywy to może być tylko prowokatorem. Najdalej w pół roku znaleźlibyście sobie dziewczyny no ale to pewnie niedziewice :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek 28 a może ktoś lubi tu wpadać poczytać co wy piszecie. Odpowiedz proszę co to jest f23?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczy prawiczek 28
Spytaj prawiczka bez wiary. Widać po jego adresie email.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to jest z tym moim czekaniem to sie pewnie dowiem dopiero jak bd mieć jakiegoś stałego partnera, teraz to sobie moge tylko mniemać Kapsełko Prawiczek bez wiary był tu wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Medionka11
Do dfddgdgdgdg Jeżeli zaglądasz tutaj czasami to się odezwij. Zastanawiam się, mam 37 lat i chciałabym ten 1 raz przeżyć z kimś, kto tak jak ja jest prawiczkiem. Chociaż nie wiem czy to dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
póki co nie mam... albo spędze go w domu,albo u rodziny albo zaczepie sie na impreze do znajomych brata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×