Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cycata blondyna

Problem prawiczkow to Charakter --- paskudny charakter :/

Polecane posty

Gość Cycata blondyna

zero w was optymizmu , tylko jęki i stęki , na codzien tez pewnie sie nie usmiechacie ,wchodzicie do sklepu jak mruki ,ani be ani pocaluj mnie w dupe , spojrzenie sfrustrowanych facetow , kobiety tez to mają , Wasze tematy w wiekszosci to narzekania na wyglad, wymyslone choroby , kurestwo kobiet - skąd mozecie wiedziec ,ze kobiety sie puszczaja? Przeciez zadnej nie mieliscie ! Wiekszosc z Was nie ma tez wielu znajomych , zosjate wam czytanie bzdur w internecie. Ktora kobieta by chciala w domu takiego niedorajde? O czym z takim rozmawiac? O tym ,ze ma tradzik czy lysieje ? Pozytywne myslenie ! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztankitikitaki
A do tego prawiczki nieudacznicy ciągle pytają dziewczyn ile miały lat kiedy straciły dziewictwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycata blondyna
21 lat ,zadowolony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycata blondyna
14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycata blondyna
spoźniłes sie podszywie , kolejny sfrustrowany prawiczek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycata blondyna
zaczyna się . teraz bedzie ,ze sie puszczam . Nie nie jestem , bylismy ze soba pol roku , bylam raczej niedoswiadczona i ciekawa jak to jest, potem drugi chłopak - do niczego poza pieszczotami nie doszło , i teraz od roku mam stałego partera Po co te pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztankitikitaki
Po to żeby sfrustrowane prawiczki nawały cię k...ą bo ty masz partnera a oni nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tobie prawiczki przeszkadzają? Nikt prawiczkiem z wyboru nie zostaje - ten ma trądzik, ten jest niski, ten ma wrodzoną nieśmiałość, ten coś tam innego ... Nie zwalam tego na kobiety, to nie jest ich działka. Po prostu mamy swoje dysfunkcje i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie juz spokoj z
tym sexem najlepiej sie nie spieszyc i kochac z kims z kim sie wiąze wspolna przyszlosc to nie ma zanczenia kiedy sie zaczelo wazne co ma sie w glowie a te wszystkie dziwne teorie prawiczkow ktore wypisuja tu na forum, sa wyssane z palca i spowodowane ich frustracja i brakiem doswiadczen. Nikogo nie obchodzi jakie macie zdanie. Nie macie wladzy nad naszym zyciem, ale zawsze mozemy sie z was posmiac. W sumie gratuluje w prawdziwym i wirtualnym swiecie jestescie nieudacznikami i frajerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że jedną facet zostawił i teraz żal do wszystkich facetów wylewa na necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapselko nieprawda, ale prawiczki naprawdę takie są. Wiecznie tylko piepszą o swoich zasadach, o bogu, kościele, w ostateczności o moralności, a co to kogo interesuje ? jak ma takie zasady to niech sobie ma, ale nie nie każe mi się nimi kierować ! i te durne pytania : a ile miałaś lat ? a ilu już partnerów ? a jesteś z tym pierwszym ? i to żenujące stwierdzenie " nie jesteście razem, bo się z nim przespałaś " Żal mi was. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli juz po pół roku
sie oddałas? brawo, gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejna sfrustrowana na forum. "zero w was optymizmu , tylko jęki i stęki" Na forum trzeba sobie ulżyć. Tak jak Twój fagas idzie do kumpli i mówi przy piwie gdzie w mieszkaniu Cię posuwał. "na codzien tez pewnie sie nie usmiechacie ,wchodzicie do sklepu jak mruki ,ani be ani pocaluj mnie w d**e" Kurde, że też ja Dzień dobry zwykle mówię.... "spojrzenie sfrustrowanych facetow" A jak wygląda spojrzenie nie sfrustrowanego faceta? "skąd mozecie wiedziec ,ze kobiety sie puszczaja? " Facebook i NK. "Przeciez zadnej nie mieliscie" W szambie tez nie pływałem ale raczej wiem, że mi się to nie spodoba. "Wiekszosc z Was nie ma tez wielu znajomych" Dobrze, że Ty masz 500 na FB i drugie tyle na NK. A teraz znajdź na nich wszystkich czas. "Pozytywne myslenie !" Nie działa. Ale by do tego dojść trzeba czytać książki a nie romansidła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"skąd mozecie wiedziec ,ze kobiety sie puszczaja? " Facebook i NK. Buahahahaha:D a to ci wyznacznik :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Padłam na zawał. Dobrze, że leżę, bo chyba bym się przewróciła. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romario 27
taaa, na pewno chodzi o charakter dresy posuwajace młode dupy czy inni skurwiele maja taki swietny charakter wy macie słabosc do zła poza tym trzeba umiec odrózniac przyczyny od skutków - kiedys kazdy z nich był optymista a stali sie tacy z tegoz powodu ze byli przez was odrzucani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycata blondyna
no i doczekałam się Darkera ;) jakze mi milo Facegówna nie mam , mam ciekawsze zajecia niz granie w hodowle świń Naszej Klasy tez nie potrzebuje ,od kontaktow ze znajomymi mam telefon Nie lubie takich facetow jak Ty , kazde zdanie potrafisz obrocic przeciwko piszącemu :O Ty chyba z nich wszystkich jestes najbardziej zgorzkniały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat ja też prawiczek;) szczerze to mi obojętne czy ktoś lata do kościoła czy wierzący czy nie jego indywidualna sprawa. Też mi obojętne kto z kim chodzi do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Buahahahaha a to ci wyznacznik" Zwłaszcza jak pisze ze swoim chłopakiem. Ona po polsku a on cyrylicą. Gdyby nie translator google to tyle związków by się rozpadło :D "jakze mi milo" Na kolana gdy piszesz do mnie! "Nie lubie takich facetow jak Ty" Mnie lubiono tylko podczas sesji. Wiadomo kto się nauczył a kto balował aż zarzygał korytarz w akademiku "kazde zdanie potrafisz obrocic przeciwko piszącemu " To dobrze. Nikt mi nie wejdzie na głowę i nasra ani do kąta nie zapędzi. To, że masz dziurę i cycki nie daje ci immunitetu ani patentu na jedyne słuszne poglądy. "Ty chyba z nich wszystkich jestes najbardziej zgorzkniały. " Bo się nie użalam tylko piszę z cynizmem? Nowe standardy ustalasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycata blondyna
offerma - ja sobie nie mam nic do zarzucenia,wiec czemu mam narzekac na siebie? Darker dzięki , uśmialam sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwłaszcza jak pisze ze swoim chłopakiem. Ona po polsku a on cyrylicą. Gdyby nie translator google to tyle związków by się rozpadło A lepszych zajęć od czytania cudzych rozmów nie masz ?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie lubiono tylko podczas sesji. Wiadomo kto się nauczył a kto balował aż zarzygał korytarz w akademiku takie teksty są też dla was charakterystyczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A lepszych zajęć od czytania cudzych rozmów nie masz ?" Może niech się wypowiedzą te co włamują się na pocztę faceta. "takie teksty są też dla was charakterystyczne " Wasz brak argumentów jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może niech się wypowiedzą te co włamują się na pocztę faceta. a co ma piernik do wiatraka ? A co do argumentów, nam ich nie brakuje, ale co tu argumentować ? Jesteście zgorzkniali ogółem ( może jesteś wyjątkiem, nie wiem ) i tyle. O niczym na luzie z wami pogadać się nie da, bo zaraz znajdujecie na to odpowiednią zasadę moralną. Chyba z całym inwentarzem chodzicie i zaglądacie tam w razie potrzeby:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycata blondyna
jedyną obroną prawiczkow jest atak , zaraz sypie się cala lista powodow dla których sa sami ... ciagle o wygladzie gadacie , ja widuje dziesiątki brzydkich facetow (moim zdaniem) i jakos mają kogos , nie wszyscy tez patrza na stan konta. Po prostu nikt nie chce byc z kims kto na kazdym kroku obraza innych ( jedynie amatatorki dresiarzy) , byl tu jakis ciekawy temat zalozony przez prawiczka? bo nie pamietam :O ciagle o tym samym gadacie ,az do znudzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestancie sie juz klocic
to nie ma sensu:( kazdy ma prawo zrobic ze swoim zyciem co zechce prawiczek ma prawo olac dziewczyne tora go wysmiewa za czystosc i nieporadnosc zyciowa dziewczyna ma prawo olac faceta ktory robi wielkie oczy ze juz sie komus oddala. jak jestescie do kogos uprzedzeni, to trzymajcie to dla siebie, bo az niedobrze sie robi jak sie tego czyta:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jesteście zgorzkniali" Ciekawe skąd to się u nich wzięło? Pewnie takie geny :D "O niczym na luzie z wami pogadać się nie da, bo zaraz znajdujecie na to odpowiednią zasadę moralną." To nie dyskutuj z Creamem, Wiarą, Stalingradem i Loserem. Mało masz ludzi na forum że do tych czterech tak się kleisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jedyną obroną prawiczkow jest atak" Jedyna obroną cycatych blondyn jest zwalanie winy na każdego. "zaraz sypie się cala lista powodow dla których sa sami" Ktoś wymienił tu listę? "Po prostu nikt nie chce byc z kims kto na kazdym kroku obraza innych" Jeszcze nikogo w "realu" nie obraziłem. Widać znasz mnie lepiej niż ludzie z którymi przebywałem i przebywam. Szklana kula znów w akcji jak widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×