Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cycata blondyna

Problem prawiczkow to Charakter --- paskudny charakter :/

Polecane posty

"toz ja pisząc o wieku 20 lat o tym właśnie pisałem. ale koleżanka nie zgodziła się, uznała że "nie można stawiać sztywnych ram" po czym postawiła "sztywne ramy" w 30 roku. i to było właśnie takie śmieszne." ło matko z córką, jak to się czepia 😭 moje ramy są elastyczne niczym prezerwatywa!!! :D ale czas osiągnięcia dojrzałości psychofizycznej to i tak bliżej 20stu niż 30stu lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewictwo to nie błona
"jestem chlopcy zaszczycony, ze mogę spędzać tę kolejną noc w niemocy i wiecznym celibacie z wami !" Za to ja spędzam noc z wami, podczas gdy w sypialni śpi żywy egzemplarz obdarzony penisem :D To jest dopiero WYPACZENIE! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację offermo. fakt, popełniłam straszny błąd. mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa :( wybaczysz mi? [kwiatek} 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efefrgrg
Za to ja spędzam noc z wami, podczas gdy w sypialni śpi żywy egzemplarz obdarzony penisem To jest dopiero WYPACZENIE! Widocznie ten egzemplarz jakis chujowy jest skoro on spi a Ty w nocy w internecie siedzisz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewictwo to nie błona
Nie jest chujowy, jest fajny całkiem ;) Ale bardzo zmęczony (ciężka praca), a ja się zdrzemnęłam w dzień, więc teraz hulam po nocy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczy prawiczek 28
Seks może poczekać. Szczególnie jak dziewczyna ma go ile chce i codziennie. Trzeba być chyba ostatnim prawiczkiem żeby uważać, że należy co 5 minut latać do łóżka jak można. Przecież to nie zawody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efefrgrg
A bycie prawiczkiem to jakas wartosc? Nie rozumiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwestia dobrania pod względem temperamentów. Faktem jest jednak, że to panie mają zazwyczaj większe wymagania niż panowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efefrgrg
Jesli mam dziewczyne, kocham ja to naturalne ze pociaga mnie i chce z nia uprawiac seks:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efefrgrg
To nie spierdalaj go nastepnym razem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frisbee = zielony żelek
sprawdzone und potwierdzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co się równa? :D niestety nie jadam żelków, od 6 lat jestem na diecie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezbyt dokładnie przeczytałam wypowiedzi po moim pożegnaniu, ale czy ktoś zasugerował jakobym tyłka dawała do analnej penetracji bo niby z jakiejś mojej wypowiedzi to wynika!!!??? Nie jest jakimś zaszczytem posiadanie błony między nogami, tym bardziej, że wiem o tym tylko ja, mój facet i ginekolog. Mogę się nie nazywać dziewicą bo to tylko określenie a nie jakiś status. Nie muszę się wstydzić, że uprawiam sex oralny z mężczyzną, którego kocham. Nie jest to puszczanie się. A tak na marginesie myślę, że jak kobieta lubi sex i uprawia go z więcej niż jednym partnerem w życiu to nie jest dziwką, tylko kobietą lubiącą sex. I myślę, że niektórzy z Was mając jakiegokolwiek doświadczenie praktyczne zmieniliby trochę swoje poglądy na korzyść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniobijcy wstawac
miecze w dlon i do roboty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniobijcy wstawac
masturbuję się czytając posty offermy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczy prawiczek 28
Z tym sklepem to jest dobre. Ręka w górę kto poznał kogoś w sklepie albo zna kogoś kto poznał kogoś w sklepie. Najlepiej kasjera albo kasjerkę. No, panie mądralińskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gardze prawiczkami
jestem dziewicą, ale wolałabnym juz miec faceta po przejsciach, ale choć w polowie mądrzejszego od was:O co za dno. Zadna szanujaca sie dziewica nie zechce takich frustratow. Jestescie skonczeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to najważniejsze żeby facet był fajny, w porządku, nieważne czy prawiczek czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie chce nigdy
to oczywiste, po co mi taki zamkniety w sobie, brzydki, przez nikogo nie lubiany, szydzący innymi facet. No przeciez to nielogiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie chce nigdy
w końcu sama taka jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie chce nigdy
mam partnera oboje zdecydowalismy ze z sexem czekamy do slubu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego że znalazła odpowiedniego partnera, który chce z nią wytrwać aż do ślubu :P:P nie chce takiego faceta "z natury" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×